Taşıt Kredisi Faiz Oranları Resmen Yere Çakıldı! Yapı Kredi'den En Uygun Taşı Kredisi Faiz Fırsatı

Yapı Kredi sıfır ve ikinci el araç satın almak isteyenler için düşük faizli kredi kampanyasını duyurdu. İşte en uygun kredi oranı…

Kredi 25.11.2021 - 10:09 25.11.2021 - 10:09 Serhat Karaman

Otomobil piyasalarında fiyatların sıfır ve ikinci el araçlarda hızlı bir yükseliş yaşaması birçok kişinin araç alma hayallerini ertelemesine neden oldu. Özellikle ikinci el piyasalarda da fiyatların yükselmesinin ardından birçok vatandaşın uygun kredi arayışları da devam ediyor. Yapı Kredi Bankası başta olmak üzere birçok kamu ve özel banka ise Merkez Bankası tarafından faizlerin 100 puan indirilmesinin ardından kredi paketlerinde birçok ürün için faiz indirimi yapmaya devam ediyor. Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında herkesi otomobil sahibi yapmaya hazırlanan kredi kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri ve ayrıca düşük faiz oranları ile esnek ödeme seçenekleri uygulanacak.

Yapı Kredi’den En Uygun Taşıt Kredisi

Hayalindeki otomobile kavuşmak için 10 yaşa kadar ikinci el ve 0 km araçlarda geçerli olmak üzere cazip faiz oranları ile en uygun taşıt kredisi Yapı Kredi’den verilecek. Banaklar arasında son dönemde başlayan kredi faiz indirimi yarışı sonrasında gelen yeni oranlar birçok kişi için hem bireysel hem de ticari taşıtlarda uygun oranlarla araç sahibi olunmasını sağlamaya devam ediyor. Artan fiyatlarda karşısında tüketicilerin uygun finansmanlar kullanmasını sağlayacak Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında %1,55’ten başlayan cazip faiz oranları uygulanmasına karar verildi.

Yapı Kredi üzerinden ayrıca çeşitli firmalar için uygulanan kampanyalarda çok daha düşük faiz oranları ile vatandaşların kredi taleplerini iletmeleri sağlanacak. İster bireysel ister ticari taşıt kredisi seçeneklerinden herkes yararlanabilecek.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası’nın cazip oranlara sahip taşıt kredisi kampanyası kapsamında %1,55’ten başlayan faiz oranları uygulanacak. 48 aya kadar vade imkanları ile verielcek kredi kapsamında 0 km araçlar için ve 10 yaşa kadar olan 2. el araçlarda kredi kullanımı mümkün olacak.

Yapı Kredi şubeleri üzerinden kredi taleplerini iletecek tüm vatandaşların %1,55’ten başlayan faiz oranları ile bireysel ya da ticari taşıt kredisi avantajlarından yararlanarak dilediği otomobili satın alması sağlanmaktadır. Talep edilecek kredi miktarına ve kredi türüne göre farklı oranlarda hesaplama işlemleri yapılabilir. En uygun taşıt kredisi kampanyasından yararlanarak cazip oranlar ile vatandaşların otomobil hayalleri gerçek oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@