Tapu sahipleri için Vakıfbank üzerinden iyi haber verildi. Son dönemde vatandaşın nakit para ihtiyacı her geçen gün daha da artarken ne yazık ki yükselen faiz oranları nedeniyle pek çok kişi kredi onayı almakta zorlanmaya başlanmıştı. Özellikle de aylık geliri düşük olduğu için kredi çekemeyen kişilere özel olarak Vakıfbank yeni kredi paketini duyurdu. 

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi paketi ile nakit sıkıntısı yaşayan müşterilerine tapu sahibi olmaları ya da tapu ipoteği konulacak bir taşınmazı sunan kişilere kolay kredi onayı alma fırsatı sundu. Düzenlenen ipotekli ihtiyaç kredisi paketi özellikle de düşük kredi notu ya da aylık gelir belgesi nedeniyle kredi onayı almakta zorlanan kişilerin imdadına yetişti. 

VAKIFBANK İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ NEDİR?

Düzenlenen Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinde nakit para ihtiyacı olan kişilere sahip olduğu gayrimenkulü ipotek göstererek nakit para ihtiyacını karşılama imkanı sunmaktadır. Özellikle de yüksek tutarlı nakit para ihtiyacı olan ya da düşük kredi notu ortalaması nedeni ile kredi onayı almakta zorlanan kişilere bu paket hitap etmektedir. 

teminat karşılığı kredi

Sunulan kredi paketine başvuru yapan kişiler ipotek karşılığında bankaya teminat gösterdikleri için kolay kredi onayı alma imkanına kavuşmaktadır. Başvuru yapan kişiler hayat sigortalı ya da sigortasız kredi çekme imkanlarından birini tercih ederler. 

Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu! Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu!

VAKIFBANK İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ KREDİ BAŞVURU EVRAKLARI NELERDİR?

Kredi çekmek isteyen kişiler ihtiyaç kredisi başvurusu için;

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi,

İkametgah belgesi veya borçlu adına kayıtlı en son tarihli telefon, elektrik, gaz, su vb. faturalardan birinin fotokopisi,

Teminat olarak alınacak gayrimenkulün kat mülkiyeti veya kat irtifakı tapusunun fotokopisi,

Teminat olarak gösterilecek olan gayrimenkule ait olan ekspertiz raporu yer almaktadır. Ekspertiz işlemi bankanın kendisi tarafından yapılmaktadır.