Otomotiv sektörünün içinden gelen ve uzun süredir başarılı bir şekilde gazetecilik hayatını sürdüren Emre Özpeynirci yeni paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Emre Özpeynirci tarafından yapılan paylaşımlar dikkatleri üstüne çekerken son olarak dün akşam saatlerinden bugüne kadar olan süreçte yaptığı paylaşımlar gündemin üst sıralarında yerini aldı.

Geçmiş dönemlerde de zam ya da indirim uygulaması yapılacak olan sıfır km otomobil modellerini duyuran Emre Özpeynirci yeni paylaşımı ile tam 12 model sıfır km otomobilin fiyatlarında her birinde farklı oranlarda olmak üzere zam uygulaması yapılacağını belirtti.

Emre Özpeynirci tarafından yapılmış olan paylaşım ile vatandaşlara yeni dönemde bazıotomobil modellerinin zamlı bir şekilde satılacağı duyurulurken pek çok kişi de hangi modellerde ne kadarlık bir fiyat artışı yaşanacağını araştırmaya başladı. Gelen zamların ardı arkası kesilmezken Emre Özpeynirci tarafından paylaşım dikkatleri üstüne çekti.

SIFIR KM OTOMOBİLLERE ZAM GELDİ

Sektörün başarılı isimlerinden olan Özpeynirci resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım ile sıfır km otomobillere zam geldiğini duyurdu. Özpeynirci yapmış olduğu paylaşımda tam 12 sıfır km araç modeline farklı oranlarda zam geldiğini belirtti.

Sıfır km otomobil sahibi olmanın pek çok kişi için yalnızca bir hayal olduğu, sıfır km modellerdeki artışların ise ikinci el pazarına yansıdığı belirtildi. Gelen zamların ardı arkası kesilmezken bu son zamlar sıfır km araç satın alacak olan kişilerin tepkisini çekti.

Müteahhitlere ayrı ev alacaklara ayrı kötü haber! Ekim ayı ince kalın inşaat demiri fiyatları belli oldu! Müteahhitlere ayrı ev alacaklara ayrı kötü haber! Ekim ayı ince kalın inşaat demiri fiyatları belli oldu!

İşte Özpeynirci tarafından paylaşılan yeni zamlı liste!

  • Toyota Corolla %4, Honda Civic,
  • CR-V, HR-V, Jazz, Accord %3
  • Honda City %1
  • VW Caddy %2,5
  • Kia Stonic %3,4-3,6
  • Opel Mokka %2,3
  • Dacia Sandero %0,6-0,7
  • Dacia Duster %1,2

emre-ozpeynirci

Yukarıda belirtilmiş olan araçlara belirtilen oranlarda zam geldiğini yazan Emre Özpeynirci aynı zamanda Citroen, Hyundai ve Mitsubishi markalarının otomobillerinde de fiyat artışı yaşanacağını belirtti.

Otomotiv pazarında yaşanan bu zamlar sonrasında pek çok vatandaş taşıt kredilerine başvuru yapmaya başladı. Bankalar tarafından sunulan ve araç sahibi olmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştıran kredi kampanyaları hakkında ise en güncel bilgiler Haber Kredi adresinde günlük olarak paylaşılıyor...