Süresi Uzatıldı! Emekli Maaşına Geri Ödemesiz Bu Bankadan 1.750 TL Destek Almak İçin Son Şansınız Olabilir!

Emekli maaşıyla ay sonunu getirmekte zorlananlara bankalar tarafından destek ödemeleri yapılmaya devam ediyor. Denizbank ise bu ödemelerin süresini uzattı! İşte detaylar…

Ekonomi 28.02.2022 - 17:20 28.02.2022 - 17:20 Serhat Karaman

Ocak 2022 itibariyle enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından memur ve emeklilerin alacakları zam oranları da belli olmuştu. Ancak maaş artış oranlarının çok üzerinde gelen yeni zamlar birçok kişinin nakit ihtiyacı çekmesine neden oldu. 

Emeklilerin 2022 yılında maaşına ek destek ödemesi alarak nakit sıkıntılarını kolayca gidermesi için SGK ile anlaşmaları gereği bankalardan emekli maaş ödemeleri sağlanmaya devam ediyor. Emekli promosyonu kapsamında yer verilen bu destek ödemleri için Denizbank başvuru süresini uzattı! Tam 1.750 TL maaş ek herhangi bir geri ödeme şartı olmadan nakit desteğine hemen başvuru yapabilirsiniz. 

Denizbank Emekli Maaş Ödemeleri 

Denizbank’ın emekli müşterilerine özel cazip oranlarda karşılıksız geri ödeme destekleri devam ediyor. Ayrıca en cazip oranlarla emeklilere özel kredi avantalarını da sağlayan Denizbank, uygun oranları ve emeklilere özel ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ile dikkat çekiyor. 

Haber

21 Şubat - 31 Mart 2022 tarihleri arasında başvuru işlemlerini tamamlayarak emekli maaşını Denizbank’a 3 yıllığına taşımayı taahhüt eden tüm vatandaşların 1.750 TL nakit promosyon desteğinden yararlanması sağlanacak. Maaş tutarına göre yapılacak promosyon ödemelerinde 1.500 TL ve altında maaş alanlar 1.425 TL, 1.500 – 2.500 TL arasında maaş alanlar 1.600 TL ve 2.500 üzeri maaş alanlar ise 1.750 TL olarak promosyon avantajından yararlanabilecekler. 

Denizbank Emeklilere Özel Kredi 

Denizbank emeklilere özel kredi fırsatları kapsamında yüzde 1,78’den başlayan faiz oranlar ile finansman sağlamaya devam ediyor. Kefilsiz ve 36 ay vade seçenekleri ile kullandırılacak kredi kapsamında tüm banka borçlarını ve emekli maaşını Denizbank’a transfer edenler emekliye özel faiz oranları ile finansman desteğinden yararlanabilmektedir. 

10.000 TL kredi için aylık taksit hesaplama tablosuna göre emekliye özel verilecek kredi ile aylık 409 TL taksit ödeyerek borçlarınızdan kurtulabilir ve nakit ihtiyacınız için Denizbank fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik maaş taşıma işlemleri sonrasında geri ödemesiz promosyon ödemeleri hesaplara aktarılmaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@