Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

Kış aylarına kısıtlı bir zaman kalmışken vatandaşlar kış harcamalarını düşünmeye başladı. Kışlık ihtiyaçları için yüklü harcamalar yapacak olan vatandaşlara duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları ile vatandaşların kolay bir şekilde faydalanabilecekleri nakit ödemeler bankalar tarafından birer birer duyurulmaya başlandı.

Çok sayıda banka kuruluşu tarafından duyurulan kış öncesi ihtiyaç kredileri arasına bir yenisi daha eklendi. Sonbaharın sonlarına doğru gelinirken Garanti BBVA tarafından yapılmış olan duyuru ile vatandaşlara 60 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi ödemesinin hazırlandığı bildirildi. Yeni gelen bu bilgiler kapsamında vatandaşların kolayca faydalanabilecekleri ihtiyaç kredileri arasına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Garanti BBVA tarafından hazırlanmış olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların kolay bir şekilde yararlanabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. Gelen son bilgiler kapsamında vatandaşlara duyurulan ihtiyaç kredisinin detayları da belli olmuş oldu!

GARANTİ BBVA 60 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından duyurulmuş olan işbu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların kolaylıkla faydalanabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası tanıtıldı.

Kış ayları öncesinde ihtiyaçlarını karşılamak için taşıt kredisine ihtiyaç duyan vatandaşlar tarafından sunulan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların hızlı ve kolay bir şekilde bankadan ödeme almalarına ödenek sağlanıyor.

Banka tarafından duyurulan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara aylık bir asgari ücret bedelinden düşük tutarlar ile kredi taksidi ödeme imkanı sunuluyor.

İşte o kredinin koşulları;

Kredi Tutarı: 60 Bin TL
Vade Süresi: 24 Ay
Taksit Tutarı: 3 Bin 561,95 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı: 85 Bin 486,94 TL
Faiz Oranı: Yüzde 2,44
Kredi Tahsis Ücreti: 330 TL
Sigorta Tutarı: 840 TL
Toplam Masraf: 1.170 TL
Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 44,2695
 

kredidetay

Bu koşullar altında sunulan kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar dijital ihtiyaç kredisine Garanti BBVA internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığıyla başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

İlgili kredi kampanyasının belirtilmiş olan oran ve tutarları müşteri tipine, banka politikalarına ve başka etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Faydalanmak isteyen kişilerin bu durumu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.