Son Dakika! Halkbank 0.77 Faiz Oranıyla Kredi Vermeye Başladı

Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından Halkbank, faiz indirimlerinden sonra elini taşın altına koydu. Halkbank'tan son dakika haberi olarak yapılan açıklamada düşük faizli krediler duyuruldu…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Halkbank, ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen banka olarak biliniyor. Halkbank sadece ihtiyaç kredilerinde değil aynı zamanda taşıt ve konut kredilerinde de cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Milyonlarca vatandaşa müjdeli haberini son dakika olarak paylaşan Halkbank, Merkez Bankası’nın faiz indirim kararından sonra harekete geçti. Halkbank yüzde 0.88 faiz oranıyla kredi vermeye başladı.

Halkbank Düşük Faizli Kredi Kampanyası Duyuruldu

Merkez Bankası’nın faiz indirim kararını bekleyen milyonlarca vatandaş, bunun ardından gözlerini Halkbank’a çevirmişti. Halkbank ise kendisinden bekleneni yaparak kredi faizlerinde cazip oranlar vermeye başladı. Bankacılık sektörü genelinde yüzde 1.60 – 1.70 civarında kredi faizleri konuşulurken Halkbank elini taşın altına koyarak 0.77 faiz oranıyla kredi vermeye başladı. Böylelikle kredi çekmek için bankaların faiz indirimini bekleyenlere müjdeli haber geldi.

Halkbank, bu ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuran herkese, yüzde 0.77 faiz oranıyla 43 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Vatandaşlar düşük maliyetlerle kredi çekmek istediklerinde yüksek faiz ödemeden bu krediden yararlanarak ihtiyaçlarını karşılama fırsatı elde edebiliyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasında farklı vadeler ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

Acil nakit ihtiyacı olanlar, yüksek faiz ödemeden ve düşük maliyetlerle kredi borcu altına girmek istediklerinde Halkbank’ın kredi kampanyasını tercih ediyor. Müşterilerine yüzde 0.77 faiz oranıyla 43 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren banka bazı kullanım şartları talep ediyor. Buna göre Halkbank’tan düşük faizli kredi çekebilmek için başvuru sahibinin en az 1800 puan kredi notunun olması gerekiyor.

Halkbank’tan 36 ay vadeli 43 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, yaklaşık 7 bin TL kredi masrafı ödemek durumunda kalıyor. Ayrıca 110 TL sigorta bedeli ödenmeden kredi çekilemiyor. Bu masraflara rağmen Halkbank, ihtiyaç kredisi kampanyasında geri ödemeleri 3 ay erteleme fırsatı sunuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN