Ayçiçek yağı ve zeytinyağı fiyatları zam yağmuru ile rekor seviyelere ulaşırken sonrasında ham yağ fiyatlarında yaşanan düşüşle normalleşme sürecine girmişti. Yaşanan dalgalanma sona ererken yağ fiyatları düşüşe geçmiş, yaşanan düşüş yavaş yavaş raflarda etiketlere yansımaya başlamıştı. 

ŞOK Marketlerde yapılan yeni indirimler açıklanırken aktüel ürünlere ek olarak 25 TL ve üzeri alışverişlerde yapılacak olan dev indirimler de belirlendi. Zeytinyağı almak isteyen kişiler için ŞOK marketlerde Komili Riviera Zeytinyağı 1 Lt satış fiyatı indirime girdi ve 102,90 liradan 59 TL'ye çekildi. İşte yeni haftanın indirimli fırsat ürünleri... 

ŞOK MARKET YENİ HAFTANIN İNDİRİMLİ AKTÜEL ÜRÜNLERİ HANGİLERİ?

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Şok Market yeni haftanın indirimli fırsat ürünlerini açıkladı. Her geçen gün daha fazla bayi sayısına ulaşan ve internetten online satışlara da başlayan ŞOK marketler için yeni indirimli ürünler listesi ile pek çok üründe ŞOK indirimler yapıldı. 25 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilere sunulan büyük indirimler ve yeni satış fiyatları şu şekilde sıralandı. 

şok indirim

0-2 yaş aralığında çocuğu olanlar dikkat! Bakanlık 400 TL ödeme yapacak! 0-2 yaş aralığında çocuğu olanlar dikkat! Bakanlık 400 TL ödeme yapacak!

Uni Baby aktif ıslak havlu 3*52 adet satış fiyatı 41,90 TL yerine 22 TL, 

Colgate limon naturel diş macunu 99,90 TL yerine 25 TL, 

Komili Riviera Zeytinyağı 1 Lt 102,90 TL yerine 59 TL, 

şok indirim 1

Sprite / Fanta çeşitleri 34 TL, 

Üniversite öğrencilerine alışverişlerinde 25 TL hediye para puan yüklemesi, 

şok indirim 2

Ülker sütlü çikolata çeşitleri 280 gr paket fiyatı 34 TL, 

Nescafe Black çözülebilir kahve satış fiyatı 10 TL, 

Pınar Kido süt çeşitleri 6*180 ml satış fiyatı 24 TL, 

Ülker Kremalı Bisküvi 8'li 488 Gr satı fiyatı 18 TL, 

Clear Şampuan Çeşitleri 325 Ml satış fiyatı 29 TL. 

Söz konusu fiyatlar en az 25 TL alışveriş yapılması durumunda geçerli olacak. İndirimden yararlanmak isteyen kişiler kasa arkasında yer alan indirimli ürünler sayesinde ŞOK indirimlerden yararlanacak ve çok daha düşük fiyatlarla alışveriş yapma imkanı elde edecekler. İnternet üzerinden verilen siparişlerde ise indirimler indirimli ürünün sepete eklenmesinin ardından ödeme bölümünde fiyatlara yansıtılacak.