Sıfır araç fiyatları zam yağmuruna tutulurken rekor fiyatlara ulaşan rakamlar araba sahibi olmak isteyen kişileri de ödeme zorluğuna düşürmüştü. Yaşanan yükseliş sonrasında vatandaş ihtiyacı olmasına rağmen ödeme sıkıntısı nedeniyle araç alımlarını zorunlu olarak ertelerken sıfır araba satış rakamları da düşmeye başlamıştı. 

Yaşanan düşüş sonrasında sıfır araç markalarının Ekim ayı kampanyaları beklendiği gibi büyük fırsatlarla başlarken bir dev fırsat duyurusu da Renault tarafından yapıldı. Renault Clio almak isteyen kişiler için yapılan duyurularda kendi sınıfının satış rekortmeni olan efsane modeller arasına adını yazdıran Renault Clio için Ekim fırsatı ilan edildi. 

RENAULT CLİO EKİM 2022 DUYURUSU İLE YENİ KAMPANYA GELDİ!

Kış mevsimi öncesi kendi arabasına sahip olmak isteyen kişiler için başlatılan yeni kampanya kapsamında Renault Clio modelinde bir kere daha yarısını şimdi kalanı 1 sene öde kampanya fırsatını sundu. Düzenlenen kampanya için yapılan duyuruda "Ekim’de 2022 model yılı Clio Joy 1.0 SCe 65 bg alanlar, Renault Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla araç bedelinin yarısını şimdi, kalanı bir sene sonra tek seferde 2023 Ekim’de öde kredi kampanyasından yararlanabilmektedir" sözleri ile arabasını şimdi alan kişilerin kalan ödemelerini Ekim 2023 tarihine öteleyecekleri ilan edildi. 

kampanya 1

Yakıt cimrisi Clio modelinde satış fiyatı da sınırlı sayıdaki araç için dibe çekildi. Böylelikle peşin ödeme yapma imkanı bulunan kişiler arabalarını hemen satın alırken ödemelerini ise Ekim 2023 tarihine kadar öteleyebilecekler. 399 bin 400 TL olarak belirlenen fiyattan yararlanan kişiler 199 bin 700 TL ödeyerek sıfır araçlarına hemen kavuşacaklar. 

Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak

kampanya 2

2022 MODEL SIFIR RENAULT CLİO FİYAT LİSTESİ İLE EN UCUZ DONANIM PAKETİ KAÇ TL, NE KADAR OLDU?

Renault Clio Joy 1.0 SCe 65 bg donanım paketi satış fiyatı 403.000 TL

Renault Clio Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 bg donanım paketi satış fiyatı 485.900 TL

 Renault Clio Joy Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg donanım paketi satış fiyatı 506.000 TL

 Renault Clio Joy Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg donanım paketi satış fiyatı 548.000 TL