Sıfır Araç Almak İsteyenler için Son Fırsat! Düşük Faizli Kredi için Peugeot Duyuru Yaptı

Sıfır araç almak isteyenler için Peugeot yeni bir kampanya duyurmuştu. Bu kampanya ile birlikte düşük faizli imkanlardan yararlanmak adına geri sayım başladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Pandemi döneminde sıfır araç almak pek çok kişi için neredeyse imkansız hale geldi. Vatandaş bu dönemde ikinci el araçlara yöneldi. Ancak hala sıfır araç alma tutkusu olanlar için Peugeot yeni bir açıklamada bulundu.

Dev otomobil markası Peugeot’nun resmi internet adresi üzerinden kampanyanın detayları hakkında açıklama yapılmıştı. SUV 2008 model araç alacaklar için sıfır faizli kredi kampanyasının düzenlendiği belirlendi.

SIFIR FAİZLİ SIFIR ARAÇ İÇİN SON ŞANSINIZ!

Sıfır Araç Almak İsteyenler için Son Fırsat! Düşük Faizli Kredi için Peugeot Duyuru Yaptı2

Peugeot tarafından duyurusu yapılan kampanyanın detayları ortaya çıktı. Resmi internet sayfası üzerinden yapılan açıklamalara göre kampanya için son tarih 30 Eylül olarak belirlendi. 12 ay vadeli olarak markanın 2008 SUV modelini satın almak isteyenlere sıfır faiz imkanı sunuluyor. Böylece sıfır araç almak pek çok kişi için hayal olmaktan çıkacak.

SIFIR FAİZLİ ARAÇ KAMPANYASINDA DETAYLAR BELLİ OLDU

Büyük fırsat için son tarih 30 Eylül olarak açıklandı. Yetkili satıcılardan alınacak olan araçlarda faizsiz kredi desteği verilecek. Hem tüzel hem de gerçek kişiler için alımlarda kampanyanın geçerli olduğu belirlendi. Konu olan araçlar için 60 bin lira 12 ay vadeli olarak kredi verilecek. Ancak verilen kredinin PSA Finans Kredisi olması bekleniyor.

120 bin lira ve altında olan araçlar için araç bedelinin yüzde 70’lik kısmı 48 ay vadeli olarak, 300 bin liraya kadar olan araçlar için araç bedelinin yüzde 50’lik kısmı 36 ay vadeli olarak, 730 bin liraya kadar olan araçlar için araç bedelinin yüzde 30’luk kısmı 24 ay vadeli olarak, 1 milyona kadar geçerli araçlar için ise yüzde 20’lik kısmı kredi desteği olarak verilecek.  

HABERİ PAYLAŞ: