SGK Prim Borcu Olanlara Müjde! Emekli Olmak İsteyenlere Denizbank'tan Özel Kredi! İşte Yeni Emeklilik Fırsatı

SGK prim borçları nedeniyle emekli olmayanlara özel Denizbank’tan yeni bir emeklilik kredisi finansmanı sunulacak. İşte emekli olmak isteyenlere en iyi fırsat…

Ekonomi 23.11.2021 - 20:01 23.11.2021 - 20:01 Göksel Sarı

SGK prim borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşların, söz konusu borçlarını kolayca ödeyerek emeli olmalarını sağlayacak kredi kapsamında Denizbank tarafından düşük faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme fırsatları sunulmaya başladı. SGK borcunu ödemek için kredisini Denizbank’tan alacak vatandaşların erteleme avantajlarından da yararlanarak uygun ödeme koşulları ile prim borçlarını ödemesi ve emekliliğe hak kazanmaları sağlanması hedefleniyor. Emekli Olmak İsteyenlere Özel Kredi kampanyası kapsamında ayrıca cazip faiz avantajları da uygulanacak. Kefilsiz, şartsız sağlanan kredi kapsamında SSK veya Bağ Kur kapsamında prim borcu olanların rahatlıkla ödemelerini yaparak en kısa sürede emekli olmaları sağlanacak.

Denizbank’tan Herkesi Emekli Edecek Kampanya

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) üzerinde prim borcu bulunan vatandaşlar için Denizbank yepyeni bir kredi fırsatı sunuyor. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile sunulacak kredi kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri de uygulanıyor. Ülkemizde prim borçları nedeniyle emekli olmayan milyonlarca kişinin imdadına yetişen finansman desteği, uzun süredir emeklilik hayali kuranları memnun etmeyi başardı.

Denizbank başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen pek çok bankası tarafından emeklilik işlemleri için benzer kredi fırsatları da sunulmaya devam ediyor. Öte yandan vatandaşların Denizbank sayesinde düşük faiz avantajlarından yararlanması da sağlanacak.

Denizbank Emeklilik Kredisi Faiz Oranları

Emekli Olmak İsteyenlere Özel Kredi fırsatı ile Denizbank kredisini kullanarak SGK prim borçlarını ödemek isteyenler, %1,65’ten başlayan cazip faiz oranları ve 36 aya varan vade imkanlarından faydalanabilecekler. Milyonlarca kişinin emekli olmasını sağlayacak kampanya da ayrıca taksit erteleme seçenekleri ve uygun ödeme planı oluşturma avantajları da yer alıyor

Prim Borçları 3 Ay Ertelemeli Kredi ile Ödenebilecek

Denizbank’ın emekli olmak isteyenlere özel sunduğu kredi kampanyasında %1,65’ten başlayan avantajlı faiz oranlarının yanı sıra ilk 3 ay ödemesiz fırsatı da sunuluyor. Kredi başvurusunda bulunan tüm vatandaşların, taksit ödemelerini erteleme fırsatından yararlanarak prim borçlarına göre uygun finansman talebinde bulunması sağlanacak. Avantajlı faiz oranları, 36 ay vade, ilk 3 ay ödemesi ve kefil şartı aranmadan tüm vatandaşlar emeklilik için Denizbank fırsatından yararlanabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@