Dijital devrimin sınırlarında olduğumuz ve fiziksel mağaza ihtiyacının günden güne azaldığı bu dönemlerde pek çok tüketici internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor. Özellikle giyim sektöründe alışveriş alışkanlıkları büyük ölçekli olarak dijital platformlara kaymış durumda. 

Tüketicilerin olduğu kadar satıcıların da alışkanlıklarının dijitale çevrilmesi nedeniyle artık pek çok kişi internetten giyim ürünleri satışı yaparak geçim sağlıyor.

Kimileri için bir ek gelir olan ancak kimileri iin se hayatlarını idame ettirecekleri bir gelir modeli olan e-ticaret yöntemi ile internetten para kazanmanın pek çok yolu bulunuyor. E-ticaret yaparak para kazanmak isteyen vatandaşların ise bu işe girmek için belli bir sermaye bulundurmaları gerekliliği çoğu zaman göz ardı ediliyor.

Özellikle tişört tasarlayıp para kazanılmasını sağlayan aracı internet siteleri bu noktada dikkatleri üstüne topluyor. Bu platformlarda satıcıların maliyetsiz bir şekilde kazanç sağlaması sağlanıyor.

İNTERNETTEN TİŞÖRT TASARLAYARAK NASIL PARA KAZANILIR?

İnternette bulunan bazı adreslerde kişiler tişört tasarımı yaparak kazanç sağlayabiliyor. Ayda binlerce liralık kazanç elde edilmesini sağlayan bu internet adresleri sayesinde çok sayıda vatandaş evlerinde oturdukları yerden para kazanabiliyorlar.

LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı

Bu işin en cezbedici noktası ise kesinlikle sermaye gerektirmiyor oluşu. Bu internet adresleri sayesinde vatandaşlar kesinlikle en ufak bir sermaye masrafı harcamaksızın kolayca sanal mağazalarını oluşturarak hızlı bir şekilde satış yapmaya başlayabiliyorlar.

Ülkemizde Tisho isimli internet adresinin en güçlü olduğu bu alanda Tisho mağaza girişi kısmında kullanıcılar kendi mağazalarını oluşturarak hızlı bir şekilde satışa hazır ürünler hazırlayabiliyorlar.

Tisho'nun mağaza oluşturucu kısmından kendi mağazasını oluşturan kişiler kolaylıkla hazırladıkları tasarımları tişört, sweatshirt, tlefon kılıfı, yastık gibi oldukça fazla seçenek sunan ürünlerin üzerine yerleştirip satışa başlayabiliyorlar.

TİSHO'DAN NASIL SATIŞ YAPILIR, PARA KAZANILIR MI?

Tisho isimli platformda satış yaparak kazanç sağlamak isteyen çok sayıda vatandaş arama motorlarında sıklıkla Tisho'dan satış yaparak para kazanıp kazanamayacaklarını araştırıyor.

Tisho'da satış yapılacak ürünlerin belli bir taban fiyatı bulunuyor. Bu taban fiyat üzerine ise satıcı elde etmek istediği komisyon oranını ekleyerek satış yapabiliyor.

Tisho'da satış yaparak para kazanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken nokta ise komisyon oranını makul miktarda tutmak. Makul oranlarda komisyon ekleyerek satış yapan kişiler sürümden kazanma yöntemi ile Tisho'dan ayda binlerce lira kazanç sağlayabiliyorlar.