Şekerbank Market Alışverişlerinizde 50 TL Destek Sunuyor!

Gıda ve Market Alışverişlerinde Şeker Bonus Kullananlar 50 TL’ye Varan desteklerden faydalanabiliyor.

Ekonomi 01.01.2022 - 15:36 01.01.2022 - 15:36 Serhat Karaman

Bonus ve Şekerbank kartınız sayesinde, belirlenmiş olan harcama miktarlarına göre 50TL’ye varan market harcaması desteklerinden kolay bir biçimde faydalanmak mümkündür. Gıda ve Market alışverişlerinizde, Şeker Bonus ile yapacağınız ödemelerinizde, 300 TL ve üzeri her harcamada 25 TL olmak üzere toplam 50 TL bonus fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Başvurusu oldukça kolay olan bu fırsatı, cep telefonlarınız aracılığıyla edinebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için Gıda ve Market alanındaki ilk harcamanızı gerçekleştirmeden önce 7353’e MARKET yazıp SMS göndermeniz yeterlidir. 

Şeker Bonus Kampanya Koşulları

Kampanyadan yararlanabilmek için belirlenmiş tarihler arasındaki kimi şartların gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Kampanyadan yararlanma kapsamında sadece yurtiçi alışverişler değerlendirilmeye alınmıştır. Gün içerisinde, aynı iş yerinden birden fazla harcama yapılması durumunda sadece ilk alışverişin değerlendirmeye alınmasına karar verilmiştir. Kampanyadan, her bir müşteri toplamda 50 TL’lik miktarda yararlanabilir. Bonuslar, yalnızca Gıda ve Market alışverişleri için geçerlidir. Otomatik ödeme veya fatura ödemeleri gibi diğer ödemeler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan bonuslara internet üzerinden yapılan sanal mağaza alışverişleri dahil olmamaktadır. Bonuslardan faydalanabilmek için Şeker Bonus Kart gereklidir. Şeker Kart, Banka Kartları ve diğer Ticari kartlar da kampanya dahilinde bulunmamaktadırlar. Aynı zamanda, kampanya içerisinde yapılan iade ve iptal gibi işlemler için de kampanyadan yararlanabilmek mümkün değildir. Kampanyaya dahil olabilmek için bir sonraki ilk harcamadan önce başvuruda bulunulması gereklidir, aksi takdirde Bonus TL alınması da mümkün olmayacaktır. 

Şeker Bonus Kampanya Tarihleri 

Bonus’tan yararlanabilmek için sunulan bir diğer gereklilik de kampanya tarihleri arasında belirli harcamaları yapmaktır. Kampanyadan yararlanmanın son günü olarak 31 Aralık günü belirlenmiştir, o günde kadarki alışverişlerinizden bonusları kazanmaya devam edebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bonusları kullanmanız ve teslim almanız için de belirli tarihler bulunmaktadır. 31 Aralık’a kadar yaptığınız alışverişleriniz sonucunda yatırılan bonusların son kullanma tarihi aralığı 5 ile 24 Ocak günleri arası olarak belirlenmiştir. 24 Ocak itibariyle kullanılmamış olan bonuslar geri alınır ve bonus puanlar kaybedilmiş olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@