Şekerbank Kredi Paketi Avantajlarına Bir Yenisi Daha Eklendi! Uygun Faiz Oranlarında ve İstenilen Geri Ödeme Planlarında!

Şekerbank tarafından yapılan kampanya ile birlikte kişiler istedikleri miktardaki ihtiyaç kredisini istedikleri vadede ve düşük faizde alabilmektedirler.

Finans 27.02.2022 - 18:22 27.02.2022 - 18:22 Serhat Karaman

Şekerbank tarafından nakit ihtiyacı olan kişilere verilen bir kredi türü olan ihtiyaç kredisi ile birlikte banka müşterisi olan ya da olmayan herkes gerekli duyduğu nakit para ihtiyacını karşılayabilir. Bankalar tarafından ihtiyaç kredisi verilirken müşterilerin en çok dikkat ettiği nokta kredinin koşullarıdır. Kredinin geri ödeme faizi ve vadesi, müşterilerin kredi seçimi konusunda püf noktalardır. Bu durumun farkında olan Şekerbank uygun faiz imkanları ile birlikte müşterisi olan ya da olmayan herkese ihtiyaç kredisi imkanı tanımaktadır. Bu ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak için öncelikle kişilerin karşılaması gereken belirli koşullar vardır. Bu koşullar şunlardır:

  • İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişinin 19 yaşını doldurmuş olması gereklidir. 
  • İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişinin kredi notunun banka tarafından istenilen düzeyde olması gereklidir.
  • İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişinin gelir düzeyini resmî bir belge ile belgelemesi gereklidir.

Bu koşulları sağlayan kişiler gerekli evrakları ve belgeleri de eksiksiz şekilde toplayarak şubelere gidebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. İhtiyaç kredisi çekmek için toplanması gereken belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgâh belgesi ya da son 3 aya ait fatura
  • Kişinin düzenli olarak gelir elde ettiğine dair ve bu gelirin tutarına dair beyan niteliğindeki gelir belgesi.

Haber

Bu belgeleri de eksiksiz şekilde getiren kişiler ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaya hak kazanırlar. İhtiyaç kredisi başvurusu yapıldıktan sonra çok kısa süre içerisinde gerekli inceleme yapılır ve kişiye kredi çıktı ise, hemen kullandırılır. Ayrıca banka müşterisi kişiler internet şubesi ya da mobil uygulama üzerinden saniyeler içinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. 

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Şekerbank yönetimi tarafından belirlenen ihtiyaç kredisi faizi %2,50’dir.

Şekerbank En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

Şekerbank en fazla 100.000 TL değerinde ihtiyaç kredisi vermektedir. 

Şekerbank İhtiyaç Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Şekerbank ihtiyaç kredisi en uzun 36 ay vadeli olarak verilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@