Şekerbank Duyurdu! Emekliye Özel İhtiyaç Kredisi Devrede! Emekliye Büyük Destek Geliyor

Şekerbank’ın Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kapsamında cazip fırsatlar sunuluyor. İşte emekliye en uygun ihtiyaç kredisi. 

Kredi 31.12.2021 - 12:42 31.12.2021 - 12:42 Serhat Karaman

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Şekerbank, emeklilere özel bankacılık ürün ve hizmetleri ile dikkat çekiyor. Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kapsamında, maaşını Şekerbank’tan alan tüm SGK emeklilerinin 100 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisinden cazip oranlar ile yararlanması sağlanacak. 

Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçeneklerine sahip kredi kampanyası kapsamında, 36 ay vade seçenekleri de yer alıyor. Emeklilerin son dönemde artan nakit ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeyi başaran Şekerbank, ayrıca emeklilere özel bankacılık hizmetleriyle de vatandaşların birçok günlük bankacılık işlemini ayrıcalıklı şekilde yapmasını sağlıyor. 

Şekerbank Emekli Kredisi Faiz Oranları 

Şekerbank’ın emeklilere özel destekleri devam ediyor. Emeklilere özel bankacılık hizmetleri ile Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olmayı başaran Şekerbank, 100 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi desteği sağlamaya hazırlanıyor. Yüzde 2,50’den başlayan faiz oranları ile 36 ay vade seçeneklerinden de yararlanarak ihtiyaç kredisi talep edebilirsiniz. 

Emekli maaşını Şekerbank’tan alan vatandaşlar için geçerli kampanya kapsamında, şubeler üzerinden en uygun oranlarla emeklilerin ihtiyaç kredisi kullanması sağlanacak. Aylık 458 TL’den başlayan taksitlerle, 10 bin TL kredi kullanmak isteyenler için avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. 50 TL kredi tahsis ücreti ile Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisinden yararlanabilirsiniz. 

Şekerbank Emekli Kredisi Başvurusu 

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler Şekerbank şubeleri üzerinden kısa sürede başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Kimliği ile Şekerbank’a giden tüm maaş müşterilerinin 100 bin TL’ye kadar emekliye özel ihtiyaç kredisini talep ederek acil nakit sorunlarına çözüm bulması mümkündür. Kredi geri ödemelerinde ise birçok ayrıcalık sunuluyor. Ayrıca Şekerbank’ın emeklilere özel bankacılık hizmetleri de tüm bankacılık işlemlerinin çok daha avantajlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 

Şekerbank’ın maaş müşterilerine özel sağladığı Emekli Müşteri Paketi kapsamında cazip oranlarda kredi seçenekleri ve promosyon ödemeleri gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Şekerbank Emekli Müşteri Paketi kapsamından yararlanacak kişiler için 3 ay ertelemeli kredi kullanım fırsatı ve avantajlı faiz oranları da uygulanıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@