Şekerbank 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Şartlarını Duyurdu!

Otomobil sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere Şekerbank'tan büyük fırsat sunuluyor. Sıfır kilometre veya 2. el otomobillerde Şekerbank taşıt kredisinde uygun koşullar dikkat çekiyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Bireysel tüketici kredilerinde uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunan Şekerbank, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir kredi kampanyası duyurdu. Şekerbank resmi web sitesinde yer alan kampanyaya göre hayallerindeki arabaya sahip olmak isteyenlere 48 ay vadeli taşıt kredisi veriliyor. Şekerbank taşıt kredisi, hem sıfır kilometre hem de 2. el araçlar için belirlenen oranlarda kullanılabiliyor. Şekerbank ile hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyor.

Şekerbank Taşıt Kredisi Kampanya Detayları

Ekonomik şartların giderek zorlaştığı ve enflasyonun yükseldiği ortamda taşıt kredisi ile araç sahibi olmak isteyenlere Şekerbank’tan yeni fırsatlar sunuluyor. Giderek artan otomobil fiyatlarına inat Şekerbank, en uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle hayallerindeki araca sahip olmayan herkesi destekliyor. Şekerbank web sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre taşıt kredisi özellikleri de müşteriler tarafından beğeni topluyor.

Şekerbank, 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak taşıt kredisi veriyor. Bu krediye başvuru yapanlar, teminat olarak satın aldıkları aracı rehin göstermeleri yetiyor. Şekerbank, 2. el taşıtlarda 15 yaşa kadar araçları taşıt kredisi kapsamına aldığı için bu yaştan büyüklere kredi kullanım imkanı sunulmuyor. Son olarak binek araçlar için nihai fatura değeri (ikinci el araçlarda ise kasko değeri) bedelinin 120 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında kredi veriliyor.

Şekerbank Taştı Kredisi Başvuru Belgeleri

Araç satın almak isteyenler uygun finansman desteği alabilmek için en yakın Şekerbank şubesine başvuru yapabiliyor. Başvuru sırasında taşıt kredisi başvuru formu, kimlik fotokopisi, başvuru sahibine ait gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son 2 ay içinde düzenlenmiş maaş bordrosu veya maaş yazısı gibi evraklar talep ediliyor. Şekerbank şubelerinden yapılan taşıt kredisi başvuruları en kısa sürede onaylanıp müşterilerin hayallerindeki arabaya sahip olması sağlanıyor. Şekerbank taşıt kredisi hem sıfır kilometre hem de ikinci el taşıtlar için kullanılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN