Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak 85 bin personel alımı için heyecanlı bekleyiş devam ederken müjdeli haberi Sağlık Bakanı Fahrettin koca vermişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığıcoşkulu paylaşım iş sahibi olmak isteyen milyonlarca kişinin yüzünün gülmesini sağladı. Alımlar için geri sayım yapılırken tarih net olarak merak edildi. 85 bin Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

Son zamanlard aiş arayan kişiler ilanları sık sık takip ederken iş arayan 85 bin kmişiye müjdeli haberi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vermişti. Sağlık bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 'bazı ülkelerin nüfusundan fazla' diyerek duyurduğu kadro iş arayanların yüzünün gülmesini sağladı. 

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca milyonlarca kişiye müjdeli haberi verdi. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Sağlıkta Beyaz Reform’a destek kuvvet, 85 bin yeni çalışma arkadaşı! Görülmemiş başarılar için görülmemiş büyüklükte bir kadro açılıyor. Gözümüz aydın. Bakanlığımız, bu yıl 85 bin kadro açıyor. Yeni çalışma arkadaşlarımızın sayısı, bazı ülkelerin nüfusundan fazla! Gözümüz aydın." ifadelerini kullanmıştı. 

Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı

Fahrettin Koca'nın yaptığı açıklamaların ardından birçok kişi 'Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak?' sorularını arama motorlarında aratmaya başladı. Başvuru tarihi, şekli ya da detayları henüz gelmedi. Konuyla ilgili net bir açıklama yapıldığında haberkredi.net haber sitemizde yer alacak.