Sadece Kimlikle Başvuru Yapana Ziraat Bankası'ndan 7500 TL Devlet Destekli Kredi!

Bankalardan devlet destekli kredi çekmek isteyenler, Ziraat Bankası'na sadece kimlikle başvurarak 7500 TL kredi kullanabilecekler. Ziraat Bankası tarafından başlatılan devlet destekli ihtiyaç kredisi…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak kredi desteği, her zaman olduğu gibi Ziraat Bankası’ndan geldi. Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerinin mevcut banka kredi notuna göre işlem yaparak 7 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor. Ziraat Bankası’nın başlattığı kampanya ile vatandaşlar giderek artan pahalılıkta ekonomik anlamda rahat bir nefes alabilecek.

Ziraat Bankası Devlet Destekli Kredi Kampanyası

Borçlarını ödemek isteyen veya acil nakde sıkışan kişiler için hızlı onaylanan ihtiyaç kredisi, Ziraat Bankası tarafından veriliyor. En büyük kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, emekli ve esnaf vatandaşlar başta olmak üzere 1 yıllık sigortası olanlara 7 bin  500 TL kredi fırsatı sunuyor. Bu ihtiyaç kredisini çekebilmek için düzenli gelire sahip olmak gerekiyor.

Ziraat Bankası’nın 7 bin 500 TL devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vade seçeneği ile 6 ay erteleme imkanı da bulunuyor. Bu kredi devlet destekli verildiği için faiz oranları, diğer ihtiyaç kredisi faiz oranlarının neredeyse yarısı kadar olacaktır. Ziraat Bankası’nın kredi başvurusu yapılırken kredinin onaylanıp onaylanmadığı başvuru sahibinin cep telefonuna SMS olarak bildiriliyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

En çok tercih edilen kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı onaylanan ihtiyaç kredisi veriyor. En kısa sürede nakit ihtiyacını kapatmak isteyenler için Ziraat Bankası devlet destekli 7500 bin TL limitli kredi kampanyasına başvuru süreci devam etmektedir. Başvurular Ziraat Bankası’nın şubelerinden, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığıyla yapılabiliyor. Kredi puanı uygun olan kişilere banka tarafından kredinin onaylandığına dair bilgilendirme SMS’i gönderiliyor. Bu mesajı alan kişiler en yakın Ziraat Bankası’na giderek ihtiyaç kredisini kullanabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN