Sadece 5 Gün İçinde Başvuran Bu Destekten Yararlanacak! Tamamen Masrafsız Olarak Tam 10 Bin Lira Ödeme Yapılacak!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşların 5 gün içinde başvuru yaparak anında 10 bin lira destek ödemesi alması sağlanacak. Üstelik hiçbir masraf da yok!

Ekonomi 02.03.2022 - 20:38 02.03.2022 - 20:38 Serhat Karaman

Hayat pahalılığının artmasıyla beraber vatandaşlar uygun finansman desteklerini araştırmaya başladılar. 10 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçları için vatandaşların başvurularını yapmalarının hemen ardından hesaplarına aktarılan destek ile birçok ihtiyacın karşılanması hedefleniyor. 

Dijital bankacılık sistemlerinin gelişmesinin ardından birçok banka tarafından sunulan uygun finansman seçenekleri düşük faizlerle ve anında şubelere bile gitmeden kredi kullanımına olanak sağlıyor. Akbank ise ilk defa mobil ile müşteri olma sürecini tamamladıktan sonra 5 gün içinde başvuranlara 10.000 TL kredi desteğini sadece yüzde 0,99 faiz oranları ile sunuyor. 

Masrafsız 10 Bin Lira Nakit Desteği Akbank’ta!

Masrafsız bir şekilde 10 bin liraya kadar olan ihtiyaçları için nakit kullanmak isteyenlere Akbank destek oluyor. Yüzde 0,99 faiz oranları ile tamamen masrafsız bir şekilde kredi kullanarak 12 aya varan vade imkanlarından da vatandaşların yararlanması sağlanacak. Masrafsız Hoş Geldin Kredisi kapsamında yer alan fırsattan sadece belirli şartları sağlayanlar yararlanacak. Başvuru adımlarının tamamlanmasının ardından 5 gün içinde krediyi talep edenler avantajlı oranlardan kolayca yararlanabilecekler. Ayrıca Akbank’ın diğer avantajlı ihtiyaç kredilerini de kullanarak Akbank müşterilerinin cazip oranlardan yararlanması sağlanmaktadır. 

Haber

Akbank Masrafsız Kredi Başvurusu 

Akbank Mobil üzerinden ‘’Akbanklı Olmak İstiyorum’’ adımlarını takip ederek uzaktan banka müşterisi olma sürecini tamamlayanlar krediden yararlanabilmektedir. İnternet veya mobil üzerinden başvuru adımlarını dakikalar içinde tamamlayarak en uygun avantajlarla kredi kullanabilirsiniz. 10.000 TL’ye kadar verilen kredide yüzde 0,99 faiz oranları uygulanmaktadır. 12 ay vade ile verilecek krediyi almak için dijital kanallar üzerinden başvurularını yapan ve onay alan kişilerin 5 gün içinde taleplerini iletmesi gerekmektedir. 

Kredi onayını alarak masrafsız kredi ile birçok ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar, Akbank’ın ayrıca daha birçok farklı bankacılık ayrıcalıklarından da yararlanarak ödemelerini çok daha avantajlı hale getirebilmektedir. Örnek hesaplamaya göre ayık 899 lira taksit seçeneği ile kredi kullanımı sağlanacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@