Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan TOKİ sosyal konut projesi kampanyası kapsamında vatandaşlar uygun fiyat ve cazip vade seçenekleri ile ev sahibi olmak için TOKİ sosyal konut projesine başvurularını gerçekleştirmeye başladı.

TOKİ tarafından duyurulan sosyal konut projesi sonrasında ev fiyatlarında düşüş yaşansa da ortalama ev fiyatlarının 700 bin TL tutarında olması nedeniyle vatandaşlar ev sahibi olabilmek için cazip teklifleri araştırmaya başladı. Pek çok banka tarafından sunulan konut kredisi kampanyaları dikkat çekiyor olsa da son olarak Vakıfbank tarafından yapılmış olan konut kredisi duyurusu dikkat çekti.

Pek çok banka tarafından 120 ay vade seçeneği ile sunulan konut kredileri dikkat çekiyorken Vakıfbank 700 Bin TL tutarında konut kredisini 120 ay vade ile vereceğini ancak cazip koşullar altında ödeme seçenekleri sunacağını duyurdu.

Devlete bağlı kamu bankaları arasında yer alan ve çok sayıda vatandaş tarafından kredi ve kredi kartı için sıklıkla tercih edilen Vakıfbank bankası tarafından hazırlanan yeni konut kredisi dikkatleri üstüne topladı.

700 Bin TL tutarında verilecek olan konut kredisini vatandaşlar 120 ay vade ile ödeyebilecekler. Faiz oranı görece yüksek olan kredi kampanyasının detayları ise haberin devamında, Haber Kredi adresinde...

VAKIFBANK 120 AY VADELİ KONUT KREDİSİ!

Vakıfbank kapsamında hazırlanmış olan bu kredi kampanyası ile vatandaşlar 700 Bin TL tutarında konut kredisi kullanabilecek ve 120 ay vade ile taksit ödemelerini gerçekleştirerek ev sahibi olabilecekler.

TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu! TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu!

Ev fiyatlarına gelen zamların ardı arkası kesilmezken azı bankalar tarafından da özel kredi kampanyaları oluşturulmaya devam ediyor. Son olarak Vakıfbank tarafından duyurulmuş olan konut kredisi kampanyasının detay ve şartları şu şekilde;

  • Faiz Oranı: %1,20
  • Aylık Taksit: 11.037,63 TL
  • Toplam Ödeme: 1.329.915,60 TL
  • Toplam Faiz: 624.516,47 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: ,62
  • Banka Tahsis Ücreti: 3.500,00 TL
  • Ekspertiz Ücreti: 1.900,00 TL
  • İpotek Ücreti: 0,00 TL

vakif-1

Bu koşullar altında sunulan kredi kampanyasından vatandaşlar banka şubeleri ve iletişim kanalları aracılığıyla faydalanabilmektedir.