Renault Taliant, Clio, Megan ve Daha Fazlası! Bu Fiyatlara Bir Daha Araç Bulunmaz!

Otomobil devi Renault’un sevilen birçok modelinde avantalı fiyat fırsatları devam ediyor. Clio, Megan ve Taliant başta olmak üzere Renault’dan ayrıcalıklar…

Ekonomi 28.02.2022 - 11:04 28.02.2022 - 11:04 Serhat Karaman

Renault modellerinde 2022 yılına özel ayrıcalıklı fırsatlar devam ediyor. Araç sahibi olmak isteyenlerin son dönemde aran vergiler ve fiyatlar nedeniyle hayallerini ertelemelerinin ardından otomobil firmalarından gelen yeni kampanyalar dikkat çekmeye devam ediyor. 

Renault’un birçok sevilen modelinde yapılan indirimler ve sunulan avantajlı finansman seçenekleri sayesinde vatandaşların rahatça araç sahibi olmasının sağlanması hedefleniyor. Clio, Megan ve Taliant gibi önde gelen binek otomobillerin yanı sıra SUV ve ticari modellerde de benzer seçeneklere yer verildiği görüldü. Şubat ayında başlayan kampanyaların Mart ayı itibariyle de devam edebileceği öngörülmektedir. 

Renault Clio Kampanyası

Haber

Renault’un Türkiye’de de en sevilen modelleri arasında yer alan Clio, avantajlı fiyat ile satışa sunuldu. Renault kampanyaları arasında yer verilen 2022 model yılı Renault Clio Joy 1.0 Sce 65 bg otomobil için 266 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile satış gerçekleştirilmektedir. Clio modellerinde yapılan indirim sonrasında vatandaşların Renault modellerine ilgisinin de arttığı görülmektedir. 

286 Bin 600 Liradan Başlayan Fiyatlarla Yeni Talıant Satışta 

Renault’un sevilen bir diğer modeli Taliant, 286 bin 900 TL’den başlayan fiyat fırsatları ile 2022 yılında araç sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı seçenekler sunmayı hedefliyor. Ayrıca ilgili modellerde geçerli olmak üzere ÖTV muaf fiyat fırsatından da yararlanarak 203 bin 500 TL’den başlayan fiyat fırsatlarının kullanılması da mümkün hale gelecek. 

Yeni Renault Megan Fiyatı Belli Oldu

Yeni Renault Megan modellerinin de başlangıç fiyatı belli oldu. 428 bin TL’den başlayan fiyat fırsatı ile satışa çıkan Megan, otomobil sahibi olmak isteyenler için uygun fiyatlarla satışa sunulan cazip otomobiller arasında yerini aldı. Önümüzdeki aylarda ise Renault tarafından yapılacak yeni indirimler ve kampanyalar ise merak edilmeye başladı. Renault’un öne çıkan birçok modelinde ayrıca uygun finansman seçenekleri ve cazip diğer pek çok avantaj ve ayrıcalıkla da sunulmaya devam ediyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@