Sıfır km otomobil modellerinin fiyatlarında yaşanan büyük ölçekli artışlar sonrası vatandaşlar araç alma planlarını ertelemek durumunda kalıyordu. Son dönemlerde ise bu nedenle pek çok banka kuruluşu ve otomobil markası yeni indirim kampanyalarını ve kredi paketlerini sıklıkla duyurmaya başladı.

Ülkemizde oldukça büyük bir pazar payına sahip olan ve gerek tüzel gerekse gerçek kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen Renault markası Captur isimli SUV modeli için indirim kampanyasını duyurdu.

nuova-renault-captur-2020

Son dönemlerde pek çok otomobil markası tarafından hazırlanan sıfır km otomobil kampanyaları kapsamında sedan ve ticari otomobillerin fiyatlarında düşüş yaşanıyor ve vatandaşlar SUV modelleri için de bir indirim bekliyordu. Fiyat/ performans eğrisinde üretmiş olduğu otomobil modelleri ile dikkat çeken Renault markasının yeni kampanyası ise dikkatleri üzerine çekti. SUV kasa tipine sahip olan ve Fransız devi tarafından üretilen Renault Captur marka model otomobilin fiyatlarında uygulanan indirim dikkatleri üzerine çekti.

yeni-renault-captur-elektrikli-internet-bagla-12586888_amp

Fransız devinin hazırlamış olduğu kampanya ile çok sayıda kişinin araç sahibi olabileceği duyuruldu. Son dönemlerde sıfır km otomobil fiyatlarında uygulanan zam üstüne zam politikası nedeniyle vatandaşlar sıfır km otomobil almak için birikim yapmaktan vazgeçiyorlardı. Birikim yaparak sıfır km otomobil sahibi olmanın oldukça güç olduğu bu dönemlerde vatandaşlara sunulan kampanyalar ise dikkat çekiyordu.

Renault markası tarafından geliştirilmiş olan yeni kampanya ile Captur isimli SUV modelinin fiyatlarında Eylül ayının son diliminde büyük ölçekli bir artış yaşandığı bildirildi. 

Renault-Captur-R.S.-Line

Yeni gelen bu indirimler ile fiyatları büyük bir ölçekte düşüş gösteren Renault Captur marka model otomobillerin 3 farklı donanım paketi ile müşterilerin karşısına çıkıyor olması ve bu 3 farklı modelin her birinin özelliklerinin de yeterli düzeyde olması dikkat çekti.

Renault Captur marka model otomobilin fiyatlarında yaşanan indirim sonrası vatandaşlar kolay bir şekilde cazip fiyatlar ile otomobil sahibi olabilecekler.

r-dam_1042306

Göze hitap eden tasarımı, yenilikçi iç ve dış özelliklerinin yanı sıra geniş iç hacmi ile dikkat çeken otomobil modelinin Eylül 2022 için fiyatları şu şekilde;

Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak! Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak!
  • Renault Captur 1.3 TCe EDC 140 bg Touch: 701.000 TL
  • Renault Captur 1.3 TCe EDC 140 bg Icon 746.000 TL
  • Renault Captur 1.3 TCe EDC 155 bg RS Line 781.000 TL

Fiyatlar Eylül ayı için geçerli olup Ekim ayının ilk günü itibariyle farklılık gösterebilir.