Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı

Otomobil sahibi olma hayalleri kuran milyonlarca kişinin hayallerini gerçekleştirecek o müjde geldi. Renault Clio fiyatıyla görenlerin ağzını açık bırakırken gündeme damga vurdu. Araç sahibi olma hayali kuran milyonlarca kişinin hayallerini gerçek kılacak olan Renault Clio sıfır arabanın fiyatı şaşırttı. Peki Renault Clio ne kadar? 2022 Renalut Clio fiyatı...

renault-clio-mart-ayi-kampanyasi-basladi-iste-renault-clio-mart-fiyat-listesi-5061

Art arda gelen zamlar sonrasında bu zamlardan en çok etkilenen bir diğer piyasa da otomobil piyasası oldu. Hayat pahalılığı ve alım gücünün zorlaşmasının ardından otomobil satışlarının durgun olmasının ardından ikinci el otomobil piyasınında satışlar resmen durma noktasına geldi. Araç sahibi olmak isteyen fakat bu isteğini ÖTV indirimi beklentisi nedeniyle erteleyen milyonlarca kişiye güzel haberler geldi. 

250 BİN TL.YE ARABA SAHİBİ OLUNABİLECEK!

Otomobil satışlarının ÖTV indirim beklentisi nedeniyle düşmesi araç sahibi olma hayali kuran milyonlarca kişiye 'acaba?' dedirtti. Uzun süredir her şeyin pahalı olması ve vatandaşın alım gücünde zorlanması özellikle de araba olma hayallerinin ertelenmesine neden olmuştu. Oldukça ucuz olarak adlandırılan Egea ve Clio gibi arabaların bile 400 bin TL olması araba sahibi olma hayallerinin ertelenmesinin en büyük nedenlerinden birisi olmuştu. 

Fransa kaynaklı ortaya atılan iddialar sonucunda Renault'un daha bir bir Clio modeli üzerinde çalıştığını iddia etti. Satışlardaki durgunluğun azaltılması ve hareketlilik getirilmesi amacıyla üzerinde çalışılan modellerin dar gelirli kesimler tarafından da alınabilmesi için büyük bir adım sayılabilir. 250 bin TL.nin altında sıfır otomobil sahibi olunabileceğini düşündüren bu iddialara henüz net bir açıklama gelmese de Clio'nun en boş modeli olan Joy'un fiyatının indirilmesi bekleniliyor.