QNB Finans'tan Tüm Nakit İhtiyaçlarına Anında 50.000 TL Hazır Kredi Kampanyası!

Acil nakit çözümleri arayanlar için QNB Finansbank’tan 50 bin liraya kadar Hazır Kredi kampanyası duyuruldu. Tek bir başvuru ile her kullanıma hazır olacak!

Kredi 24.11.2021 - 10:12 24.11.2021 - 10:12 Göksel Sarı

QNB Finansbank Hazır Kredi kampanyası kapsamında tüm vatandaşların tek bir başvuru ile istediği an kullanıma hazır kredisini talep etmesi mümkün hale getirildi. Acil nakit çözümlerine yönelik avantajlı kredi kampanyası kapsamında şubeye gitmeye bile gerek kalmadan kredi kullanma avantajları sağlanacak. 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade seçenekleriyle sunulacak kredi kapsamında ayrıca 50 bin liranın üzerinde de kredi kullanımı mümkün olacak. Vatandaşların giderek artan nakit ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmayı başaran QNB Finansbank Hazır Kredi kampanyası ile müşterilerine finansman çözümleri sunmaya devam ediyor.

QNB Finansbank Hazır Kredi Faiz Oranları  

Düşük faiz oranları ile anında nakit ihtiyaçlarına çözüm üreten QNB Finansbank, 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade seçenekleriyle kredi fırsatı sunmaktadır. 50 bin TL ve üzerinde kredi taleplerinde ise 24 ay vade uygulanacaktır. Tek bir başvuru ile kolayca kredinizi şubeye bile gitmeden talep edebileceğiniz finansman desteği kapsamında, %1,98’den başlayan avantajlı faiz oranları uygulanacaktır.

Dijital bankacılık alanında şubesiz bankacılık hizmetlerini bir hayli geliştirmeyi başaran QNB Finansbank,  Hazır Kredi kampanyası sayesinde şubeye gitmeye gerek olmadan vatandaşların tüm nakit ihtiyaçlarına kolay çözüm önerileri üretmeye devam ediyor. Cazip faiz oranları ve vade seçenekleriyle kredinizi kolayca talep edebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

İhtiyacı acil olanlar için anında nakit çözümleri sunmayı başaran QNB Finansbank, karmaşık başvuru ve prosedür süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmadan şubesiz başvuru kanallarının açık olduğu Hazır Kredi kapsamında kolayca tüm vatandaşların kredi başvurularını yapmaları sağlanacak. QNB Finansbank’ın internet sitesi, mobil veya ATM ve Çağrı merkezleri üzerinden kolayca 50 bin TL ve üzerinde kredi taleplerinin iletilmesi mümkündür.

Vatandaşların son dönemde giderek artan nakit ihtiyaçlarına karşın Hazır Kredi desteği sağlayan QNB Finansbank, kolay bankacılık özellikleri sayesinde vatandaşların kolayca nakit sorunlarına çözüm bulmalarını sağlamayı hedefliyor. Hızlı başvuru yollarını kullanarak düşük faizli ve uygun ödeme koşullarına sahip kolay kredinizi talep edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@