QNB Finansbank'tan Ucuza Konut Satışı ! Fiyatlar Dibe Çekildi, Ev Alamıyorum Diyen Kalmayacak

QNB Finansbank, birçok banka gibi 2021 yılının sonuna kadar elindeki tüm gayrimenkulleri satma telaşı içerisinde.Bu bağlamda fiyatları iyice aşağı çeken QNB Finansbank, ciddi satış rakamlarına ulaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

QNB Finansbank, birçok banka gibi 2021 yılının sonuna kadar elindeki tüm gayrimenkulleri satma telaşı içerisinde. Bu bağlamda fiyatları iyice aşağı çeken QNB Finansbank, devreye soktuğu bu stratejiyle son dönemde ciddi satış rakamlarına ulaştı. Siz de bankaların icralık konut satışlarına ilgi gösteriyorsanız mutlaka QNB Finansbank tarafından satışa konulan evlere de göz atın.

QNB Finansbank gayrimenkul satış uygulamasına ulaşmak için . Açılan sayfada bütçenize uygun konutları bulabilirsiniz. Sayfaya erişim sağladıktan sonra üst kısımdaki arama tabını kullanarak dilediğiniz şekilde arama yapabilirsiniz. Örneğin; il seçimi olarak Denizli’yi seçtiğinizde sadece Denizli’de bulunan gayrimenkulleri sıralayabilirsiniz. Benzer şekilde ana sayfada yer alan konutlar için de teklifte bulunabilirsiniz.

Yıl Sonu Gelmeden Aradığınız Evi Bulun, Uygun Fiyata Ev Sahibi Olun

Haberimizin giriş kısmında da sözünü ettiğimiz üzere fiyatları aşağı çektiği için QNB Finansbank’ın elinde çok fazla konut kalmadı. Kalan konutları da deyim yerindeyse yetişen alacak. Bu sebeple çok vaktiniz yok. Siz de QNB Finansbank konut satış sitesini ziyaret ederek uzun yıllardır hayalini kurduğunuz eve bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Sitede yer alan konutlar için minimum fiyat belirlenmiştir. Bu fiyatların altında olmamak kaydıyla dilediğiniz teklifi bankaya iletebilirsiniz. Beğendiğiniz konuta ait görselin yanındaki detaylı bilgi sekmesine tıklayarak konut ile ilgili ihtiyaç duyacağınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi linkine tıkladığınızda açılacak yeni sayfada teklif verebilirsiniz. Teklif ver butona tıkladığınızda iletişim bilgilerinizi gireceğiniz yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada sizden istenen bilgileri sisteme girerek bankanın sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz teklif banka tarafından uygun görülürse görüşmeler başlar.

QNB Finansbank tarafından satılan gayrimenkuller için QNB Finansbank’tan ya da dilediğiniz başka bir bankadan kredi çekebilirsiniz. Kredi işleminizi QNB Finansbank’tan gerçekleştirmeniz halinde size özel sunulan oranlardan faydalanarak 120 aya kadar vadelerle kredinizi çekebilirsiniz. Hem fiyat indirimi, hem de kredi indirimi sağlayarak satın alma işlemini kendiniz için daha avantajlı bir hâle getirebilirsiniz.

Teklif verdiğiniz bir konut için en az %2 tutarında teminat yatırmanız gerekir. Daha sonra banka ile anlaşma sağlamanızla beraber satış işlemlerine geçilir. Satış işlemiyle beraber kalan tutarı da bankaya ibraz etmeniz gerekecektir. Banka, ipotek bıraktığı konut üzerindeki ipotek kaydını satış esnasında kaldırır ve konut herhangi bir ipotek olmadan size geçer. Eğer söz konusu gayrimenkul için QNB Finansbank’tan kredi kullanacak olursanız konut üzerindeki ipotek kaldırılmaz. Borcunuz sona erdikten sonra bankaya yazılı ya da sözlü başvuru yaparak ipotek kaldırma işleminin başlatılmasını talep edebilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN