QNB Finansbank'tan İlk 3 Ay Ödemesiz KOBİ Destek Kredisi

Son dönemde özellikle küçük esnaf ve KOBİ'lerin yaşadıkları nakit ihtiyaçlarına yönelik bankaların başlattıkları yeni destek paketleri firmalara destek olmaya devam ediyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Düşük faiz oranları, geri ödeme kolaylığı ve avantajlı vade oranları birçok ticaret erbabı için bu dönemde ilaç oluyor. Son olarak QNB Finansbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik cazip faiz oranlarına sahip KOBİ İhtiyaç Kredisi desteği sunuluyor.

KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Kredi Fırsatı

QNB Finansbank tarafından acil nakit ihtiyacı duyan işletmeler için ilk 3 ay geri ödemesiz olarak cazip KOBİ İhtiyaç Kredisi desteği verileceği duyuruldu. Söz konusu kredi kampanyasından yararlanarak işletmelerin geri ödemlerini gelirlerine göre gerçekleştirmeleri de sağlanıyor. İlk 3 ay ödemleri ertelenerek sonraki aylar için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 36 aya varan vade fırsatlarından yararlanarak ilk 3 ayı geri ödemesiz olarak cazip bir ödeme planı oluşturma fırsatından yararlanılabilir.

Özellikle pandemi sürecinde ihtiyaçları artan ve nakit desteği arayan KOBİ’ler için başlatılan kredi desteğinden yararlanmak için işletme sahiplerinin ön başvurularını internet üzerinden gerçekleştirerek kendileri için en uygun faiz oranlarını öğrenebilir ve geri ödeme planlarını oluşturabilirler.

KOBİ İhtiyaçlarına Yönelik 36 Ay Vade İmkanı

İşletmeleri için finansman arayışı içinde olan tüm KOBİ’ler QNB Finansbank kredi kampanyasına başvurularını yapabilir ve özellikle kısa vadeli uygun ödeme koşullarına sahip finansmanlardan yararlanabilirler. Taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ay vade imkanı sunularak geri ödeme planı ise müşteri talepleri doğrultusunda planlıyor. İlk 3 ay ise finansman desteği alacak işletmelerin geri ödemelerini ertelemeleri mümkün hale getirildi.

QNB Finansbank KOBİ İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İşletmeniz için en uygun finansman desteğini QNB Finansbank tarafından başlatılan KOBİ İhtiyaç Kredisi kampanyası ile kolayca alabilirsiniz. Finansman açısından zorlanan ve nakit ihtiyacı çeken KOBİ’ler için devlet desteklerinin yanı sıra özel bankalar tarafından da hazırlanan destek paketlerinden biri olan KOBİ İhtiyaç Kredisi kampanyası, ilk 3 ay geri ödemesiz ve 36 ay vade seçeneğinin yanında avantajlı faiz oranı ve geri ödeme seçenekleri de sunuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN