QNB Finansbank'tan Görülmemiş Fırsat! O Uygulamayı İndirenlere Anında 300 Lira Hediye

QNB Finansbank daha fazla müşteriye ulaşabilmek için harekete geçti. Bu süreçte uygulamayı indirenlere 300 lira hediye fırsatı ile müşterilere oldukça kazançlı bir fırsat sunacak gibi görünüyor.

Kredi 01.02.2022 - 11:48 01.02.2022 - 11:48 Serhat Karaman

En çok kredi ve kampanyaları ile dikkat çeken bankalardan birisi de QNB Finansbank olarak ifade ediliyor. Tüm gelir seviyelerine uygun hizmetleri bünyesinde bulundurması nedeniyle geniş bir müşteri portföyü bulunuyor. Bu özelliği sayesinde son derece başarılı olduğu biliniyor. 

QNB Finansbank bu süreç içerisinde yeni müşteriler kazanmak ve daha büyük bir kitleye ulaşmak için çalışmalarına devam ediyor. Yeni kampanyası ise müşterileri için 300 lira para puan hediyesi oldu. Ancak bu kampanyadan sadece bankaya yeni ulaşan ve banka ile yeni çalışmaya başlayan kişiler faydalanabilecekler. 

QNB MOBİL UYGULAMASINI İNDİRENLERE BÜYÜK FIRSAT!

QNB Finansbank müşterileri bu süreçte harekete geçtiler. Banka ile ilk kez çalışacak olan kişilerin öncelikli olarak QNB Finansbank Mobil uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Akıllı telefonlarına indirdikleri bu uygulamaya görüntülü konuşma seçeneği ile kayıt olmaları gerekiyor. 

Kayıt olduktan hemen sonra ise sorunsuz bir şekilde uygulamaya giriş yapılabiliyor. Bunun ardından yine görüntülü şekilde sistemden kredi ya da kredi kartı başvurusu yapılabilecek. Başvurunun onaylanmasının ardından müşterilere banka tarafından para puan veriliyor. Ancak müşterinin her ay düzenli olarak harcama yapma sözü vermeleri gerekiyor. 

HEDİYE KAMPANYASININ DETAYLARI BELLİ OLDU

QNB Finansbank tarafından bu süreç içerisinde 3 aylık dönem içinde her 100 liralık alışveriş için para puan kazanmaya devam ediyorsunuz. Bununla birlikte 300 liralık para puan 3 aylık dönem içinde hesaplarınıza gönderiliyor. 

Ancak kampanyanın geçerli olması için kredi kartı limitinin en az 1850 lira olması gerekiyor. Ardından bu süreçte bir harcama sözü verilmesi gerekiyor. Harcama sözünüzün detaylarını öğrenebilmek için ‘KALAN’ yazarak 2273 numarasına mesaj olarak göndermeniz halinde kampanyanın detayları belirleniyor depara puanlarınızı öğrenebiliyorsunuz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@