QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Konut Kredisi! Uygun Taksitlerle 15 Yılda Öde!

Hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler bankaların konut kredisi kampanyalarını araştırıyor. QNB Finansbank konut kredisi kampanyasında düşük faiz ve uygun vade seçenekleri sunuyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Evini yenilemek isteyenler veya hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar QNB Finansbank’tan geldi. Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank, düşük faizli konut kredisi kampanyasını duyurdu. En uygun konut kredisini arayanların artık aramayı bırakıp satılık ev ilanlarına bakmaya başlamasını sağlayan QNB Finansbank konut kredisi kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

QNB Finansbank Düşük Faizli Konut Kredisi

Kiralık ev ilanlarına bakmaktan bıkan ve hayallerindeki eve sahip olmak isteyenlerin dikkatini çekem QNB Finansbank konut kredisi, önemli fırsatlar sunuyor. Günümüzde konut kredisi kampanyası yapan pek çok kamu ve özel banka, müşterilerine 10 yıl vade ile finansman sağlıyor. Ancak QNB Finansbank, ödeme kolaylığı sağlamak adına 15 yıl vade ile konut kredisi kampanyasını başlattı.

QNB Finansbank Konut Kredisi Avantajları

QNB Finansbank’ın konut kredisi kampanyasını duyanlar akın akın başvuru yapmaya başladı. QNB Finansbank’ın en yakın şubesinden başvurabileceğiniz konut kredisi kampanyasında 180 ay vade seçenekleri sunuluyor. Esnek ödeme imkanlarından yararlanarak hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler için QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.66 olarak açıklandı.

QNB Finansbank’ın konut kredisini diğer bankaların konut kredisinden ayıran önemli avantajları dikkat çekiyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin çok dikkat ettiği konut kredisi yıllık maliyet oranı, QNB Finansbank’ta yüzde 19.92 olarak açıklandı. Buna göre banka her yıl yüzde 20’nin altında 15 yıl vadeli para veriyor. Türkiye’de yüksek enflasyon sorunlarının giderek arttığı dönemde bu oran büyük bir fırsat olarak görülüyor.

Artan Enflasyon Ortamında Cazip Konut Kredisi

Resmi enflasyonun yüzde 20’yi bulduğu dönemde, çarşı ve pazarda hissedilen enflasyon ise yüzde 50 seviyelerinde hesaplanıyor. Uzun yıllar boyunca kalıcı olması beklenen enflasyon ortamında QNB Finansbank konut kredisi düşük faizle ve esnek ödeme seçenekleriyle hemen şimdi ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN