QNB Finansbank’tan Anında 100 TL Hediye!

Müşterilerine her zaman en uygun bankacılık hizmetleri sunan QNB Finansbank yeni kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. QNB Finansbank müşterileri anında 100 TL hediye kazanabiliyor…

Ekonomi 29.10.2021 - 18:23 29.10.2021 - 18:23 Göksel Sarı

Bankacılık sisteminin her geçen gün hayatımızda daha fazla yer etmesiyle birlikte vatandaşların ihtiyaçları da değişiyor. Alışverişlerde ve ödemelerde bankaların sunduğu imkanları kullananlar için farklı kampanyalar hayata geçiyor. Türkiye’de milyonlarca müşterisi bulunan QNB Finansbank da müşterilerini sevindiren bir kampanyaya imza attı. QNB Finansbank resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre müşterilere 100 TL hediye veriliyor.

QNB Finansbank 100 TL ParaPuan Hediyesi

Faturalarını QNB Finansbank üzerinden kolay bir şekilde ödemek isteyenler için yeni ve avantajlı fırsatlar sunuluyor. QNB Finansbank, otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerine anında 100 TL hediye parapuan veriyor. Kampanyadan yararlanabilmek için QNB Finansbank müşterilerinin bireysel kredi kartı veya vadesiz hesabı üzerinden 30 Kasım 2021 tarihine kadar otomatik fatura ödeme talimatı vermesi gerekiyor.

Elektrik, su, yakıt ve internet faturaları QNB Finansbank tarafından otomatik bir şekilde ödenen müşteriler, aynı zamanda bankanın avantajlarından da yararlanabiliyor. QNB Finansbank resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre 30 Kasım 2021 tarihine kadar bankaya otomatik fatura ödeme talimatı verenler, talimat başına 50 TL parapuan kazanabiliyor. QNB Finansbank müşterileri toplamda 100 TL’ye kadar hediye parapuan kazanabiliyor.

QNB Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen özel banklarından QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu avantajlı bankacılık hizmetleri ile sektörde öne çıkmaya devam ediyor. QNB Finansbank müşterileri, bankacılık kanallarını kullanarak otomatik ödeme talimatı verebilir ve bu kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilir. Bankanın açıkladığı kampanya şartlarına göre 30 Aralık tarihine kadar talimat verilen faturaların ödenmesi gerekiyor.

Kampanya sadece CardFinans kredi kartı ve QNB Finansbank vadesiz hesaplar üzerinden verilen talimatlar için geçerli kabul ediliyor. Kampanya kapsamında müşteriye verilen 100 TL’lik hediye puanların geçerlilik süresi de 25 gün olarak belirleniyor. Dolayısıyla QNB Finansbank müşterisi bu hediyeyi aldıktan sonra belirtilen son kullanma süresine kadar harcama yapmazsa puanlar siliniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@