QNB Finansbank’tan 1,39 Faizli Uygun İhtiyaç Kredisi! Nakit İhtiyacına Cevap Kredisi!

Ekonomik anlamda zor zamanlar yaşayan vatandaşlar en uygun ihtiyaç kredileri için bankaların kapısını aşındırıyor

Kredi 16.10.2021 - 08:47 16.10.2021 - 08:47 Göksel Sarı

Kredi kullanım koşullarının çeşitlilik göstererek sürekli güncellendiği şu sıralar, bankaların düzenlediği kredi kampanyaları ilgiyle takip ediliyor. Nakit desteği alarak rahat bir nefes almak isteyen vatandaşlar için en önemli kredi kullanım koşulu uzun vade seçeneği, düşük faiz oranı ve düşük maliyetler.

Kolay Kredi Kullanımı

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için yeni bir kredi kampanyası da QNB Finansbank’tan geldi. Katar yatırımı ile ülkemizde bankacılık sektöründe faaliyet gösteren QNB Finansbank, şu anda 1.39 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sağlıyor. Bankacılık sektöründe ihtiyaç kredileri kapsamında karşılaştırma yapıldığı zaman en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı olan 1.39’luk faiz oranı nakit desteğe ihtiyacı olanlar tarafından yakından takip ediliyor. Ancak belirtmek gerekir ki kredi faiz oranı sizin banka kredi notunuz ve bazı başka çeşitli etkenlerle beraber kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor.

İlk Taksit 3 Ay Sonra

QNB Finansbank verdiği ihtiyaç kredisinde ilk ay ödemesini 3 ay süre ile erteleme imkanı sunuyor. Banka borçlarını ödemekte zorlanan müşterileri için bu fırsatı tanırken bütçesi sıkışmış durumda olan kişiler için cazip bir seçenek haline geliyor. 3 ay ertelenen ilk taksitle beraber bütçesini rahatlatan müşteriler 3 ayın sonunda ilk taksitlerini öderken bütçeyelerini bir nebze de olsa rahatlatmış şekilde kredinin geri ödemesine başlayabiliyorlar.

Kefil İstemeyen Kredi

Kefil şartı aranmayan kredide başvuru yapacak kişiler bizzat kendileri QNB Finansbank şubeleri ve QNB Mobil üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. 36 ay vade ile 75 Bin TL ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise 1,39. 75 Bin TL üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler ise QNB Finansbank şubelerine giderek başvuru şartlarını ve kredinin kullanım koşullarını öğrenebiliyorlar. Ancak bankadan yapılan açıklama ile 75 Bin TL üzeri için başvuru sürecinde banka istediği takdirde kefil şartı arayabiliyor. Bu durumda bankaya gösterilecek olan kefilin düzenli bir gelire sahip olması gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@