QNB Finansbank ve Akbank Düşük Faizli Borç Kapatma Kredisi Duyuruldu

Türkiye'nin önde gelen özel bankalarından QNB Finansbank ve Akbank, yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Borcunu geciktirmeden kapatmak isteyenlere kredi desteğinde büyük fırsat sunuluyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Acil nakit ihtiyacı olan veya borçlarını ertelemeden kapatmak isteyenler soluğu bankalarda arıyor. Bankaların sunduğu borç kapatma kredilerinde her zaman farklı faiz oranları sunulurken, en düşük faizler QNB Finansbank ve Akbank’tan geldi. Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen iki özel bankası, borç kapatmak isteyen müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Bankaların bu kredi kampanyasından yararlanan kişiler, borçlarını tek bir hesapta toplayıp, uygun faiz oranlarıyla kapatmanın rahatlığını yaşıyor.

QNB Finansbank Değişen Faiz Oranlı Borç Kapatma Kredisi

İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde müşterilerini sevindiren faiz oranları uygulayan QNB Finansbank, borç kapatma kredisinde de ön plana çıkmayı başarıyor. QNB Finansbank, yüzde 1.53 oranından başlayan faizlerle müşterilerinin borçlarını tek bir hesapta toplayıp esnek taksitlerle kapatmasını sağlıyor. Aynı zamanda vade sayısında da uzun süreler veren QNB Finansbank bu yüzden borcunu kapatmak isteyenlerin bir numaralı tercihi oluyor. QNB Finansbank borç kapatma kredisinde ayrıca yüzde 1.99 ve yüzde 2.27 faiz oranları da sunuluyor.

Bu faiz oranları, müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösteriyor. Dolayısıyla kredi notu iyi olup da borcunu kapatmakta zorlananlara daha düşük faizli, çok borca batıp ne yapacağını bilemeyenlere ise ortalama ve üstü faiz oranlı nakit desteği sunuluyor. QNB Finansbank borç kapatma kredisinde 50 bin TL altına 36 ay, bu limitin üstündeki kredi ihtiyaçlarında 24 ay vade seçeneği bulunuyor. QNB Finansbank borç kapatma kredisine TC kimlik numarasını 5030’a SMS atarak hemen başvurabilirsiniz.

Akbank Borç Transferi Kredisi

Akbank, borç transfer kredisini Akbank Axess kredi kartı üzerinden kullandırıyor. Düşük faizler ve 12 aya varan vadeli ödemeler sayesinde borçlular borcunu rahat bir şekilde ödeyebiliyor. Akbank Axess kartına transfer edilebilecek borç tutarı maksimum 20 bin TL ile sınırlandırıldığı için 12 ay vadeli olarak kullanılıyor. Akbank borç transferi kredisi kapsamında yüzde 1.98 faiz oranı işletiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN