QNB Finansbank Tarafından Yapılan Kampanya ile Herkese Uygun Oranlarda İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklama dahilinde banka müşterisi olan olmayan herkese uygun faiz oranlarında ve vadelerde ihtiyaç kredisi verildiği duyurulmuştur.

Ekonomi 27.02.2022 - 17:30 27.02.2022 - 17:30 Serhat Karaman

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan kredi imkanından faydalanmak mümkün değildir. Kişilerin günlük her türlü ihtiyaçlarının yanı sıra nakit para ihtiyaçlarının da karşılandığı ihtiyaç krediler günümüzde en çok tercih edilen kredi türlerinden biridir. Bu kredi türü ile birlikte kişiler gerekli gördükleri nakit paraya sahip olarak istedikleri işlemde bu parayı kullanabilirler. 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak kişilerin öncelikle 18 yaşından büyük olmaları gereklidir. Ardından da kredi notlarının banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda istenen düzeyde olması gereklidir. Bu iki koşul sağlanmazsa ne yazık ki başvurular olumsuz sonuçlanacaktır. Kişilerin kredi notlarının istenilen düzeyde olması ve 18 yaşını doldurmuş olmaları ile birlikte başvuru yaparak kredi kullanmaları mümkündür. Kişiler isterler ise en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilirler ya da mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden hızlıca ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Sanal ortamda gerçekleştirilen başvurularda herhangi bir belge istenmemektedir. Şubeye giderek yapılan başvurularda ise istenen belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • Son 3 aya ait elektrik, su ya da doğalgaz faturası
  • Gelir belgesi (gerekli görülmesi durumunda) 
  • Çeşitli kredi tiplerine göre farklılık gösteren belgeler

Uygun koşulları sağlayan ve gerekli belgeleri eksiksiz şekilde dolduran kişiler, kredi başvurusu yapabilirler ve değerlendirme sonucu olumlu olur ise en kısa zamanda kredilerini kullanabilirler. 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Haber

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları banka tarafından belirlenmektedir. Aylık faiz oranı %1,79’dan başlamaktadır. Bu oran ihtiyaç kredisinin tipine göre ve miktarına göre değişiklik gösterebilir. 

QNB Finansbank En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

QNB Finansbank en fazla 50.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Bazı özel durumlarda bu miktar artabilmektedir. 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi en uzun 36 ay vadeli olacak şekilde kişilere verilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@