QNB Finansbank Rehinsiz 75 Bin TL Taşıt Kredisi Veriyor!

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenlere büyük kolaylıklar sunan QNB Finansbank, rehinsiz taşıt kredisi kampanyasını duyurdu. Düşük faiz oranlarıyla 75 bin TL taşıt kredisi QNB Finansbank'ta…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Son dönemde otomobil fiyatlarının giderek artması, taşıt almak isteyenlerin kredi arayışlarına girmesine yol açıyor. Birikimlerinin üzerine biraz daha finansman desteği bulabilmek için bankaların taşıt kredisi kampanyalarını takip edenlere müjdeli haberler QNB Finansbank’tan geliyor. Bugüne kadar konut kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi bireysel kredi ürünlerinde de uygun koşullar sunan QNB Finansbank, şimdi de taşıt kredisinde rehinsiz 75 TL destek veriyor.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Kampanya Detayları

Artan döviz kurları, pandemi yüzünden fabrikaların durması ve çip krizi sebebiyle otomobil arzının düşmesi, otomobil fiyatlarında çok yüksek rakamların konuşulmaya başlanmasına neden oldu. Bir ihtiyaç olarak artık kendi otomobiline sahip olmak isteyenler, taşıt kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. İşte bu kampanyalar arasında QNB Finansbank taşıt kredisi, düşük faiz oranları ve esnek ödeme koşullarıyla bir adım öne çıkıyor.

Eşi benzeri görülmemiş bir taşıt kredisi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank, cazip seçenekler sayesinde herkese hayallerindeki arabaya sahip olma fırsatı sunuyor. Bankalar taşıt kredisi kullandırırken otomobiller için rehin işlemi uygularken QNB Finansbank’ta rehin alma durumu olmuyor. QNB Finansbank rehinsiz taşıt kredisi kampanyası sayesinde vatandaşlar daha rahat bir şekilde istedikleri arabaya sahip olmanın keyfini çıkarıyor.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Koşulları

Sadece Türk lirası üzerinden sunulan QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyasında binek ve ticari araçlar için finansman veriliyor. Kredi kullanılarak satın alınan otomobil QNB Finansbank tarafından rehin alınmadığı için ödeme kolaylığı sağlanıyor. En fazla 48 ay vade seçeneğine sahip taşıt kredisinde 6, 7 ve 8 yaşındaki ikinci el otomobiller için farklı vadeler sunuluyor.

QNB Finansbank üzerinden taşıt kredisi almak isteyenler için yüzde 1.85 faiz oranıyla maliyet hesabı yapılabiliyor. Hayallerindeki otomobile sahip olmak veya aracını yeni bir modelle değiştirmek isteyenler QNB Finansbank 48 ay vadeli 75 bin TL taşıt kredisi kullanabiliyor. Başvurular QNB Finansbank şubelerinden alınıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN