QNB Finansbank Kredi Kartı Aidatını Kaldırdı ! Aidatsız Kredi Kartınızı Alın Alışverişlerinize Ekstra Masraf Ödemeyin

Birçok bankanın kredi kartı aidatını kaldırması QNB Finansbank'ı da harekete geçirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Daha önce aidatsız kredi kartı için taksit ve puan avantajı sunmayan QNB Finansbank, CardFinans Fix ile birlikte müşterilerinin gönlünü yeniden kazandı.

Kredi kartı kullanıcılarının en çok şikâyetçi olduğu konuların başında her yıl kesilen kart aidatları gelmekte. Sırf aidat ödememek için kredi kartı kullanmaktan vazgeçenlerin sayısı da azımsanmayacak seviyede. Hâl böyle iken kredi kartı hizmetlerinde durgunluk yaşayan bankalar, birer birer aidatsız kart çıkarmaya başladı. Sadece tek çekime izin veren ve aidatsız kredi kartlarında diğer özelliklere yer vermeyen bankalar, geri adım atmak durumunda kaldı. Bu bankalardan biri de aidatsız Fix kart ile kullanıcıların karşısına çıkan QNB Finansbank oldu.

Aidatsız Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş Avantajı QNB’ de

CardFinans Fix kart ile aidat ödemezken aynı zamanda taksitli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Gerek mağazalardan yapacağınız alışverişlerde, gerekse online alışveriş siteleri için yapacağınız ödemelerde taksit imkânlarından yararlanmakla kalmayacak, ek taksit kampanyalarına da dâhil olabileceksiniz. Üstelik yapacağınız her harcamada puan kazanmak da cabası.

qnb-finansbank-aidatsiz-kredi-karti

CardFinans Fix kart kullanıcıları, QNB Finansbank’ın çeşitli avantajlarından da öncelikli olarak faydalanabiliyor. Kredi ihtiyacınız olduğunda kredi kartı limitiniz yetmezse mobil bankacılık ya da internet bankacılığından yapacağınız nakit kredi başvurusu ile birlikte ihtiyaçlarınızı nakit para ile karşılayabilirsiniz. Bunun için şubeye giderek saatlerce uğraşmanıza ve başvuru sonucunu beklemenize gerek yok. Yalnızca birkaç bilgi ile başvurunuzu hemen yapabilir, kredinizin hesabınıza yatırılmasının ardından dilediğiniz ATM’den kolayca çekebilirsiniz.

QNB Finansbank, yakıt ve market harcamalarında %5 indirim avantajıyla da kart kullanıcılarının gönlünü kazanıyor. Dilerseniz peşin olarak yaptığınız kredi kartı harcamalarınızı daha sonra taksitlendirebilir, taksit yapmayı unuttuğunuz ödemeler için üzülmekten kurtulabilirsiniz.

Kredi kartı seçimini QNB Finansbank CardFinans Fix’ ten yana kullananlar, diledikleri zaman ekstrelerinin asgari ödeme dışında kalan kısmı için taksit imkânından yararlanabiliyor. 12 aya kadar değişen taksitlerle asgari ödemenizi yaptıktan sonra kalan kısmı taksitlendirebilir, böylece sıkışık olduğunuz dönemlerde bir de kredi kartı borcunuzu kafaya takmaktan tamamen kurtulabilirsiniz.

CardFinans Fix kredi kartı başvurunuzu QNB Finansbank web sitesinden, internet bankacılığından, mobil QNB Finansbank uygulamasından, tüm şubelerden ve müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN