Resmi internet sitesinden yaptığı paylaşımla vatandaşlara ve müşterilerine duyurda bulunan QNB FİNANSBANK nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlattığı kredi kampanyasıyla gündeme geldi. Vatandaşların dikkatini çeken QNB FİNANSBANK duyurusunun detayları oldukça merak edildi. 

TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu! TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu!

Duyurdukları kampanya dahilinde vatandaşların banka kartı ya da banka hesapları üzerinden kampanyaya katılmaları dahilinde alacakları kredi üzerinden 3 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda 30 bin TL.ye kadar kredi verileceği duyuruldu. Üstelik 30 bin TL.ye dek verilen kredi gelir belgesiz ve düşük faiz oranlarıyla vatandaşlara tahsis edilecek. 

QNB FİNANSBANK'TAN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!

Pek çok fırsat duyurusu yapan QNB FİNANSBANK bu defa yaptığı kampanya duyurusu ile müşterilerinin yüzünü gülümsetecek. Resmi internet sitesi üzerinden duyuru yapan QNB FİNANSBANK kredi almak isteyen ya da nakite ihtiyacı olan tüm müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. 

Müşterilerine promosyon dağıtımının ardından farklı kampanyalarda banka müşterilerine iyi olanaklar sağlayan QNB FİNANSBANK'ın son kampanyası oldukça beğenildi. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırlayan QNB FİNANSBANK müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını tamamlamaya devam ediyor. 

QNB FİNANSBANK'TAN 30 BİN TL.

Belli başvuru şartları bulunan kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen kişiler cep telefonu üzerinden SMS atarak başvurabilmektedir. Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda başvurunuz tamamlanacaktır. 

30 bin TL kredi düşük faiz ve uzun vadeyle veren QNB FİNANSBANK müşterilerini memnun eden bir kampanya sundu. Yeni kampanyasıyla oldukça beğenilen QNB FİNANSBANK müşterilerine olanaklar sağlamaya devam ederken detaylar ve daha fazla bilgi almak isteyen kişiler web sitesini ziyaret edebilir, ya da en yakın şubeye giderek detayları öğreneilir.