QNB Finansbank Her Türlü Acil Nakit İhtiyacını Çözüyor! Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Acil nakde sıkışanların ilk çözüm adresi olan QNB Finansbank, yine düşük faizli ihtiyaç kredilerini tanıttı. Birbirinden farklı ihtiyaçlara yanıt veren QNB Finansbank uygun faizlerle kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

QNB Finansbank Tanışma Kredisi kampanyasını duyurarak, ilk defa banka bünyesinden kredi çekmek isteyenlere müjdeli haberi verdi. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından QNB Finansbank, tanışma kredisi kapsamında düşük faiz oranlarıyla beğeni topluyor. İhtiyaçlar arttığında her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam eden QNB Finansbank, farklı ihtiyaçlara yönelik en uygun faizli ihtiyaç kredilerini duyurdu.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

İlk defa QNB Finansbank bünyesinden ihtiyaç kredisi çekecekler için tanışma kredisi adıyla yeni bir kampanya hazırlandı. QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinde yer alan güncel verilere göre tanışma kredisi kapsamında acil nakit ihtiyaçları için çeşitli alanlarda krediler veriliyor. QNB Finansbank bu kredilerin faiz oranını aylık yüzde 1.39 oranından başlatarak vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

QNB Finansbank tanışma kredisi, hangi banka müşterisi olursa olsun QNB Finansbank’tan ilk kez ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere özel faiz oranlarıyla sunuluyor. Bunun dışında kampanyalı ihtiyaç kredisi kapsamında QNB Finansbank’tan son 1 yıl içinde kredi çekmeyenlere de düşük faiz oranlarıyla finansman desteği sağlanıyor. Bu kredi kampanyaları acil nakde sıkışan vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

QNB Finansbank, kolay ödemeli kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç anında çekilen kredinin taksitlerini düşük tutarlarla başlatıyor. Bu sayede kredi çekenler borcunu öderken bütçesine uygun hareket etme fırsatı elde edebiliyor. Bankadan sunulan borç transferi kredisi de diğer tüm borçlarınızı QNB Finansbank bünyesinde tek çatı altında toplayıp ödemelerin düzenlenmesini sağlıyor.

Doğum günü kredisi ile QNB Finansbank müşterilerinin doğum günü denk geldiği ay boyunca özel faiz oranları sunmasıyla dikkat çekiyor. Kamu çalışanına özel kredi kampanyası da avantajlı faiz oranlarının yanı sıra 3 ay kredi ödeme ertelemesi sağlıyor. Tüm kamu çalışanlarına özel sunulan bu kredi dışında QNB Finansbank’ta her ihtiyaca yönelik kredi desteği sunuluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN