PTT'den Emeklilere 80 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Enflasyonun giderek yükselmesiyle birlikte artan pahalılık, emekliler için ekonomik zorluklar yaratmaya devam ediyor. Bu süreçte acil nakit ihtiyacı olan emeklilere PTT'den 80 bin TL destek veriliyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Özellikle pandemi sonrası tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artan fiyatlar, vatandaşın ekonomik koşullarını da zorluyor. Pahalılaşan gıda ve diğer ihtiyaçlara karşı ekonomik olarak nakit desteğine ihtiyaç duyan emeklilere sevindirici haber PTT’den geldi. PTT ve Aktifbank ortaklığında gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde, maaşını PTT’den alanlara uygun faizli 80 bin TL kredi veriliyor.

PTT Aktifbank Emekli Kredisi Kampanyası

Türkiye’deki milyonlarca emekli hayat pahalılığından şikayet ederken, yüzleri güldüren haberler PTT’den geliyor. Emekli maaşına gelen zamlar geçinmeye yetecek seviyede olmayınca, emeklilerin gözü bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına gidiyor. Emeklilerin nakit ihtiyaçlarında ilk başvurdukları adreslerden biri olan PTT, emekli maaşı müşterilerine büyük kampanyasını duyurdu. PTT ve Aktifbank ortaklığında verilen ihtiyaç kredisi kampanyasında 80 bin TL’ye kadar nakit desteği sunuluyor.

Emeklilerin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atan PTT, acil nakit ihtiyacı olanlara yüzde 1.99 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Üstelik 36 aya varan vade seçenekleriyle verilen bu krediye başvuru yapmak oldukça basit yöntemlerden oluşuyor. PTT’den emekli maaşı alan müşteriler, en yakın PTT veya Aktifbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

PTT ile Emeklilerin Yüzü Gülüyor

Emeklilerin yüzünü güldüren ihtiyaç kredisi kampanyasına bir yenisini daha ekleyen PTT, büyük ilgi görüyor. Maaşını PTT’den alan emekliler, bu kredi kampanyasına başvuru yapabilmek için SMS yöntemini de kullanabiliyor. EMEKLI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını, bir boşluktan sonra doğum tarihini yazan müşteriler, 3050’ye atacakları kısa mesaj ile bu kredi kampanyasına başvuru yapabiliyor.

Kredi başvurusuna cevap anında geldikten sonra uygun vade seçenekleriyle emekliler 80 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyor. PTT’nin Aktif Bank ile ortaklaşa başlattığı bu kredi kampanyasında 80 bin TL’ye kadar nakit çekimi yapılabiliyor. Ayrıca kredi kullanım sırasında bir defaya mahsus olarak kredi kullanım ücreti ödenmesi gerekiyor. 

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN