PTT ve Aktif Bank'tan 40 Bin Liralık Kredi! 3 Ay Ertelemeli Kolay Kredi! Emeklilere Şartsız Onay!

PTT ve Aktif Bank'tan Ortak kredi açıklaması. Acil nakit ihtiyacına kredi imkanı.

Kredi 15.10.2021 - 09:45 15.10.2021 - 09:45 Göksel Sarı

Ekim ayına girilmesi ile beraber bankaların ve devlet kurumlarının verdği kredi miktarlarında da artışlar oluyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler artık PTT’den da uygun geri ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilecek. PTT duyurdu. Yapılan açıklama ile PTT ve Aktif Bank işbirliğinde 40 bin lira kredi isteyenlere verilecek.

 Aktif Bank ve PTT

Kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Yoğun olarak ihtiyaç kredisi başvuruları meydana gelince bankalar artık kendi imkanları dışında da ortaklıklar kurmaya başlayarak kredi kampanyaları düzenlemekte. Bu yöntem ile Aktif Bank ve  PTT de işbirliğine giderek kredi kullanım imkanı sağlayacalarını duyurdu.

Kolay Kredi Kullanım İmkanı

Belirtilen şartlar dahilinde verilecek krediler ile 40 bin tl ve 36 ay vade ile kredi kullanımı sağlanacak. Aktif Bank kredi verme politika şartlarını karşılayan kişiler başvurularını yapıp kredilerine anında onay alabilecek. Başvuruların SMS yolu ile yapıldığı kredi ile anında onaylanma süreci ve hesaba aktarım işlemleri yapılabiliyor. Aktif Bank üzerinden krediyi kullanmak isteyenler TC KİMLİK yazarak 3050 ye SMS göndererek başvuru yapabilirler.

3 Ay Ertelemeli Kredi

Başvurusu onaylanan krediler için ilk taksidini 3 ay ertelemeli ve 36 ay vade ile kullandırılacak. Onay alınmasının ardından PTT şubelerinden de alınabilecek kredi ile vatandşlara uzun vadeli ödeme seçenekler, ile kredi kullanmış olacak. Verilecek kredilerin faiz oranları vade sayısı ve kişisel kredi notuna göre belirlenmekle beraber ortalama 2.30 faiz oranı uygulanacak. Acil nakit ihtiyacı için düzenlenen kredi kampanyasına SMS ile başvuru yapamayanlar Aktif Bank resmi internet sitesi üzerinde başvurularını yapabilirler.

Eğer hem ihtiyaç kredisi kullanmak istiyor hemde emekli maaşınısı PTT üzerinden almakta iseniz kullanacağınız kredinin limiti faiz oranı değişmeden 80 bin liraya kadar çıkmaktadır.  Böylece kredi kullanım miktarını arttıran emekliler acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Emeklilere şartsız onay hizmeti ile beraber verilen kredileri binlerce emekli kullanmaya başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@