PTT Şubesine Giden Emekliye 80 Bin Liraya Kadar Ödeme Yapılacak! PTT'den Destek Almak İçin Başvurmak Yetiyor!

Emeklilerin her türlü nakit sıkıntısına destek verilmeye devam ediyor. PTT merkezlerine giden tüm emeklileri hesaplarına aktarılacak! İşte ayrıntılar…

Kredi 23.02.2022 - 10:34 23.02.2022 - 10:34 Serhat Karaman

Emekli maaşıyla ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaşlara kefilsiz, şartsız Türkiye’nin dört bir yanındaki PTT merkezleri üzerinden nakit desteği verilecek. 80 bin lira kadar verilecek destek ödemeleri kapsamında başvuru şartlarının yerine getirilmesi mümkündür. 

PTT üzerinden emekliye özel sağlanan birçok nakit kredi desteği ile vatandaşların birçok farklı harcamalarına ve ihtiyaçlarına özel kredi kullanması sağlanıyor. PTT’nin Aktif Bank anlaşması ile gerçekleştirilen destek ödemeleri kapsamında en uygun geri ödeme planları da oluşturularak emeklinin bütçesini sarsmadan nakit desteği sağlanmaktadır. 

Emekliye Kefilsiz, Şartsız Kredi!

Emeklinin kefilsiz ve şartsız olarak kolayca yararlanabileceği PTT Emekli Kredisi, 80.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için tüm emeklilerin cebini rahatlatmayı hedefliyor. Acil nakit ihtiyacı olanlara PTT işyerlerinden verilecek kredi, yüzde 2,49’dan başlayan faiz oranları ile sunulacaktır. Uygun geri ödeme avantajlarından da yararlanarak kredi geri ödemelerinizi bütçenize göre belirleyebilirsiniz. 

Haber

PTT’nin Aktif Bank ile bulunan anlaşması sayesinde sadece emekliye ihtiyaç kredisi değil, emeklinin borçlarının kapatılmasına yönelik özel kredi seçenekleri de sunulmaktadır. Bu sadece 2022 yılında emeklinin ihtiyaç duyabileceği her alanda nakit kredi destekleri PTT güvencesiyle sunulmaktadır. Vatandaşların söz konusu kredi avantajlarından yararlanması için belirli şartları sağlamaları gerekmektedir. 

PTT Emekli Kredisi Hesaplama 

Emekli ihtiyaç kredisi kapsamında 80.000 TL’ye kadar kredi talep edilebilmektedir. Bu sayede emeklilerin her alanda nakit sıkıntısı giderilmektedir. Örnek hesaplamaya göre yüzde 2,49 faiz oranları üzerinden 36 ay vadeyle 10.000 TL kredi için 457 TL taksit tutarı belirlemiştir. 

Söz konusu emekli kredisinden yararlanmak için vatandaşların kredi notu temel kriter olacaktır. PTT’nin Aktif Bank ihtiyaç kredisinden yararlanmak için kredi notunun 1100 ila 1900 arasında olması gerekecektir. Uygun geri ödeme seçenekleri ve kredi oranları ile PTT üzerinden tüm emeklilerinin rahatlıkla kredi kullanması ve nakit ihtiyaçlarının tümüne çözüm bulması mümkündür. Başvuru işlemleri en yakın PTT şubeleri üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@