PTT Emeklilere Anında 80 Bin TL Kredi Verecek! PTT ve Aktifbank Ortaklığı Emekliyi Sevindirdi

Türkiye'de milyonlarca emekliyi sevindiren ortaklık duyuruldu. PTT ile Aktifbank, emeklilere uygun şartlarda kredi verebilmek için harekete geçti. Anında 80 bin TL kredi çekmek çok kolay hale geldi…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Özellikle son dönemde nakit ihtiyacı olanlar arasında emekliler de yer alıyor. Emekli maaşıyla hayat pahalılığına karşı direnmekte güçlük çeken emekliler için hayatı kolaylaştıracak kredi fırsatı geldi. Türkiye’deki milyonlarca emekliye bayram ettirecek kredi desteği PTT ve Aktifbank ortaklığıyla duyuruldu. Nakit ihtiyacı günden güne artan emekliler, artık şubeye bile gitmeden anında 80 bin TL’ye kadar kredi çekebilecek.

PTT ve Aktifbank Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

PTT, Türkiye’de önemli kredi kampanyaları yapan Aktifbank ile birlikte hareket ederek emeklilere özel ihtiyaç kredisi hazırladı. Acil nakit ihtiyacı olan emekliler, PTT’nin bu kredi kampanyasına başvurarak en kısa sürede 80 bin TL’ye kadar finansman desteğinden yararlanabiliyor. Ancak emeklilerin bu kredi kampanyasından yararlanabilmeleri için bazı şartlar bulunuyor.

PTT ve Aktifbank ortaklığında verilen bu kredi kampanyasında emekli maaşlarını PTT alan emeklilere özel fırsatlar sunuluyor. SMS ile başvuru yapılabilen ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranı yüzde 1.99 olarak belirlendiği için emekliler uygun faiz oranlarıyla 80 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor. Aktifbank ve PTT ortaklığında çıkarılan ihtiyaç kredisinde SMS ile başvuru yapılan en üst limit 80 bin TL olarak belirlendi.

Şubeye Gitmeden Başvurun, Krediniz Anında Onaylansın

PTT Aktifbank ortaklığındaki ihtiyaç kredisi kampanyasında tüm emeklilere yüzde 1.99 faiz oranlı ve 36 ay vade seçeneği ile 50 bin TL finansman desteği sağlanıyor. Bu kredi kampanyasına başvuran emekliler aylık 2 bin 85 lira taksit ödeyerek kredinin geri ödemesini kapatabiliyor.

Emekli maaşını PTT üzerinden alan müşterilerin aylıklarından bu kredi geri ödemesi otomatik olarak kesiliyor. Başvuru yaparken banka veya PTT şubesine gitmeye gerek kalmadan işlem yapılabiliyor. Bu krediden yararlanmak için EMEKLI yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik no ve ardından bir boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olacak şekilde yazmak yeterli oluyor. 3050’ye kısa mesaj göndererek başvuru yapılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN