PTT Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Başvuruları Başladı! PTT'den 80 Bin TL Kredi

PTT üzerinden düşük faiz oranlı ve uzun vade seçeneği ile kredi kullanmak isteyenler için başvurular devam ediyor. PTT müşterilerine 80 bin TL'ye kadar acil nakit ihtiyaçları için kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Emekliler ve sigortalı çalışanlar, acil nakit ihtiyaçlarında bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmaya başlıyor. Bankalar birbirinden farklı faiz oranları sunarken, en uygun ihtiyaç kredisini çekmek isteyenlerin tercihi PTT oluyor. PTT ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 80 bin TL’ye kadar kredi desteği sunuluyor. PTT tarafından verilen bu kredi kampanyasında düşük faizler olduğu için emekliler ve sigortalı çalışanlar bütçelerine uygun koşullarda kredi çekebiliyor. Özellikle emekli maaşını PTT üzerinden alanlara bu kredi kampanyasında büyük kolaylıklar sunuluyor.

PTT 80 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Emekli maaşı alanlar 80 bin TL’ye kadar kredi çekme fırsatına PTT sayesinde sahip olabiliyor. Emeklilerin PTT kredisinden yararlanmak istemeleri halinde sadece kimlikleri ile PTT şubelerine veya Aktif Banka şubelerine ulaşmaları yeterli oluyor. PTT ve Aktif Bank ortaklığında verilen bu finansman desteğinden emekliler dışında sigortalı bir işte çalışanlar da yararlanabiliyor.

Geçmiş dönemde sadece emekli vatandaşlara özel olarak başlatılan PTT ihtiyaç kredisi artık tüm vatandaşlara sunuluyor. Banka kredi notu düşük olanların bile yararlanabildiği ihtiyaç kredisi kampanysanda başvurular en kısa süre içinde onaylanıyor. Acil nakit ihtiyacı olan emekliler veya sigortalı çalışanlar PTT ve Aktif Bank şubeleri aracılığıyla yaptıkları ihtiyaç kredisi başvurularına 5 dakikada yanıt alabiliyor.

PTT İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

PTT ve Aktif Bank ortaklığında verilen 80 bin TL ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için PTT şubelerine şahsen müracaat etmek yeterli oluyor. PTT gişelerinden alınan kredi başvuru formunu doğru ve eksiksiz biçimde dolduran emekliler ya da sigortalı çalışanlar bu kredi fırsatından yararlanabiliyor. PTT ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 36 ay vade seçeneği ile 3 ay ertelemeli nakit desteğine ulaşmak mümkün oluyor. Kredi başvurusu onaylanan kişiler, PTT veya Aktif Bank şubelerinden 80 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını karşılama fırsatı elde edebiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN