PTT 30 Bin TL Kredi Verecek! Başvuru Yapan Alıyor! Anında Onaylı Kredi!

PTT kredi kampanyası yapacağını duyurdu. Kredi kullanmak isteyenler için PTT den uygun vadeli kredi imkanı!

Kredi 01.10.2021 - 22:00 01.10.2021 - 22:00 Göksel Sarı

Ekim ayına girilmesi ile beraber bankaların ve devlet kurumlarının verdği kredi miktarlarında da artışlar oluyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler artık PTT’den da uygun gerii ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilecek. PTT duyurdu. Yapılan açıklama ile PTT ve Aktif Bank işbiriliğinde 30 bin lira kredi isteyenlere verilecek.

 Aktif Bank ve PTT

Kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Yoğun olarak ihtiyaç kredisi başvuruları meydana gelince bankalar artık kendi imkanları dışında da ortaklıklar kurmaya başlayarak kredi kampanyaları düzenlemekte. Bu yöntem ile Aktif Bank ve  PTT de işbirliğine giderek kredi kullanım imkanı sağlayacalarını duyurdu.

SMS İle Başvuru

Belirtilen şartlar dahilinde verilecek krediler ile 30 bin tl ve 36 ay vade ile kredi kullanımı sağlanacak. Aktif Bank kredi verme politika şartlarını karşılayan kişiler başvurularını yapıp kredilerine anında onay alabilecek. Başvuruların SMS yolu ile yapıldığı kredi ile anında onaylanma süreci ve hesaba aktarım işlemleri yapılabiliyor. Aktif Bank üzerinden krediyi kullanmak isteyenler TC KİMLİK yazarak 3050 ye SMS göndererek başvuru yapabilirler.

3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vade

Başvurusu onaylanan krediler için ilk taksidini 3 ay ertelemeli ve 36 ay vade ile kullandırılacak. Onay alınmasının ardından PTT şubelerinden de alınabilecek kredi ile vatandşlara uzun vadeli ödeme seçenekler, ile kredi kullanmış olacak. Verilecek kredilerin faiz oranları vade sayısı ve kişisel kredi notuna göre belirlenmekle beraber ortalama 2.30 faiz oranı uygulanacak. Acil nakit ihtiyacı için düzenlenen kredi kampanyasına SMS ile başvuru yapamayanlar Aktif Bank resmi internet sitesi üzerinde başvurularını yapabilirler.

Eğer hem ihtiyaç kredisi kullanmak istiyor hemde emekli maaşınızı PTT üzerinden almakta iseniz kullanacağınız kredinin limiti faiz orana değişmeden 80 bin liraya kadar çıkmaktadır.  Böylece kredi kullanım miktarını arttıran emekliler acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Emeklilere şartsız onay hizmeti ile beraber verilen kredileri binlerce emekli kullanmaya başladı.