Emekli maaşlarına gelen zammın ardından promosyonlarla birlikte emeklilerin yüzü gülümsemişti. Promosyon tarihlerinin uzatılmasının ardından emekliler banka değişikliği konusunda düşünmeye devam etmişti. Bankaların hem müşterisini elinde tutmak hem de müşteri skalasını genişletmek için verdiği promosyonun ardından şimdi de 10 bin TL müjdesi verildi. 

Promosyon günlerinin sonuna yaklaşırken birçok emekli hala bankaların promosyon kampanyasından haberdar olmaya çalışıyor. Hem özel bankalar hem de kamu bankaları promosyonların yanı sıra müşteri skalalarını geniş tutmak adına bazı fırsatlar tanımaya devam ederken bu fırsatlar oldukça merak ediliyor. 

Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı

EN YÜKSEK PROMOSYONU VEREN BANKA DEĞİŞTİ!

Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren o haber geldi. En yüksek promosyonu veren banka değişirken emekliler maaşlarını taşıayacakları bankaya karar vermekte güçlük çekti. Bankaların çok yakında emekli promosyonlarıyla ilgili fırsatları sona ermeden emekliler kampanya ve fırsatlardan tüm detaylarıyla haberdar olmaya çalışıyor. 

Bankaların müşteri kitlesini korumak ve daha da arttırmak adına birçok farklı kampanya ve fırsat sunması ile birlikte vatandaşlar bankaların devam etmekte olan fırsatlarını merak etti. Uzun süredi süredir gündemde yerini alan banka promosyonları emeklilerin yüzünü oldukça güldürmüştü. Bunun yanı sıra kış aylarının gelmesiyle ihtiyaçların giderilmesini sağlayan promosyon ücretleri konusunda emekliler en yüksek promosyonu sağlayan bankayı merak etti. 

SONA ERMESİNE AZ KALDI!

Kampanya ve fırsatların sona ermesine az bir süre kala birçok emekli araştırmalarına devam ediyor. Özellikle de maaşlarını henüz başka bir bankaya taşımamış ve promosyon almamış emekliler son güne dek gelebilecek fırsatlardan yararlanmayı beklerken bankaların fırsat ve kampanyaları promosyonla birlikte sona erecek. 

Geçtiğimiz aylarda gündeme gelen konunun ardından birçok kişi emekli maaşını 3 sene kalma sözü ile dilediği bankaya taşıdı. Kampanya ve fırsatların ay sonuna kadar devam etmesi üzerine hala promosyonda artışa giden bankaların olup olmadığı merak edildi. Bankalar kampanya ve fırsat noktasında güncellemelerine devam ederken web sitelerinde güncel promosyon ücretleri mevcut.