Peugeot 15 Ay Vadeli Sıfır Faizli Kredi Kampanyasıyla Satış Rekorları Kırıyor!

Araç sahibi olmak isteyenler bir yandan bankaların taşıt kredisi kampanyalarını incelerken bir yandan da markaların sunduğu fırsatları takip ediyor. Peugeot sıfır faizli kredi kampanyası ilgi görüyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de taşıt fiyatları giderek artarken hayallerindeki arabaya sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar peş peşe geldi. Özellikle pandemi döneminde büyük bir ihtiyaç haline gelen otomobillere olan talep de arttı. Otomobil üretiminde de aksamalar yaşandığı için fiyatlar kısa sürede yüksek rakamlara tırmandı. Hal böyle olunca Türkiye’de araç satın almak uzun uzun düşünerek gerçekleştirilen bir iş oldu.

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsat

Bankalar cazip kredi fırsatları sunarak taşıt kredisi ürünlerine müşteri çekerken, dünyaca ünlü otomotiv firmaları da boş durmadı. Türkiye’de büyük bir kullanıcı kitlesi bulunan dünyaca ünlü Fransız otomotiv devi Peugeot da yeni taşıt kampanyalarını açıkladı. Ekim ayına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunan Peugeot, hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler için yüzde 0 faizli kredi kampanyasını başlattı.

Hayallerindeki otomobili almak veya aracının modelini yükseltmek isteyenler Peugeot bayilerine akın etti. Peugeot, müşterilerine 15 ay boyunca sıfır vadeli kredi imkanı sunarak daha kolay bir şekilde satış gerçekleştiriyor. Araç almak isteyenler bir yandan bankaların taşıt kredilerini incelerken bir yandan da bayilerde sunulan faizsiz kredi imkanlarından yararlanmak istiyor.

Peugeot 15 Aya Sıfır Faizle Araç Satıyor

Özellikle pandemi yüzünden dünya çapında otomobil üretim krizi çıkması, fiyatlara olumsuz yansıdı. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de otomobil fiyatları artışa geçerken döviz kurunun da yükselmesi fiyatları iyice kritik seviyelere çıkardı. Peugeot, otomotiv satışlarını yeniden canlandırmak için elini taşın altına koydu ve cazip kredi kampanyasını duyurdu.

Peugeot 208, 508 ve SUV modellerinde ekim ayına özel 15 ay boyunca sıfır faizli kredi seçeneği sunuluyor. Markanın en çok satan SUV modellerinden 3008 ile 5008 modellerinde 90 bin TL için sıfır faizli kredi fırsatı devam ediyor. Peugeot ayrıca ekim ayına özel 208 modeli için 202 bin TL’den başlayan indirimli fiyatları duyurdu.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN