Türkiye’de otomobil sahibi olmak her geçen gün önemini arttırırken yükselen fiyatlar vatandaşın canını sıkıyor. Hayallerindeki otomobile sahip olmak veya aracını daha yeni bir modelle yenilemek isteyenler, bankaların taşıt kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Bankaların yanı sıra sıfır kilometre veya ikinci el araçlarda otomobil markaları da cazip kampanyalar yapmaya başladı. Aralarında Fiat, Dacia ve Opel gibi markaların bulunduğu pek çok firma sıfır faizli kredi kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sıfır Faizli Otomobil Kampanyaları İlgi Görüyor

Son dönemde yükselen kur ve otomobil arzında meydana gelen sorunlar nedeniyle taşıt satın almak isteyenler yükselen fiyatlardan şikayetçi olmaya başladı. Bu süreçte düşen satış rakamlarını arttırmayı hedefleyen dünyaca ünlü otomotiv markaları, pek çok modelde yeni kampanyalar duyurmaya başladı. Ekim ayında hayallerinin otomobiline sahip olmak isteyenler için sıfır faizli otomobil kredisi veren markalar ön plana çıkıyor.

Dacia Ekim Ayı Kampanyası

Yeni Duster Comfort 1.3 Turbo 150 bg EDC 4×2'nin satışlarını artırmak isteyen marka kaçırılmayacak indirim ve kredi fırsatları sunuyor. r. Kampanya, stoklarla sınırlı olmakla birlikte 31.10.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ekim ayı kapsamında 15 bin TL’ye kadar indirim yapılan araç fiyatlarında ayrıca sıfır faizli kredi kampanyası devam ediyor.

Fiat Ekim Ayı Kampanyası

Fiat'ın sevilen aile araçlarından biri olan Panda modellerinde ekim ayına özel 4 bin TL indirim sağlanıyor. Bunun yanı sıra Fiat 500 ailesinin modellerinde ise 10 bin TL’ye kadar indirim fırsatları devam ediyor. Fiat tarafından başlatılan ekim kampanyası kapsamında servise gidiş ve dönüşlerde büyük avantajlar sunuluyor.

Kampanyaya göre servise gidiş-dönüş 20 km mesafedeki aracınızı 99 TL bedelle yerinde dezenfekte edebilirsiniz. Fiat markalı aracınız 20 km’den daha fazla mesafeler için kilometre başına 4 TL ekstra ücretle kampanyadan yararlanabilirsiniz. ÖTV matrah oranlarındaki değişimleriyle birlikte uygun fiyatlarla yeni otomobil satın almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.