Otomobil Kredisi Faizleri Yüzde Sıfıra İndi! Toyota'dan Faizsiz Finansman ve İndirim Fırsatı

Toyota otomobil fiyatlarında yeni yıla kadar cazip indirim fırsatları uygulamaya devam ediyor. Taşıt kredisi faizleri ise yüzde 0'a kadar düştü…

Kredi 21.11.2021 - 08:01 21.11.2021 - 08:01 Serhat Karaman

Otomobil piyasalarında fiyatların sert yükselişi sonrasında bankalardan ve dünyanın önde gelen otomobil devlerinden Türkiye satışlarına özel düşük faizli kredi kampanyaları uygulanmaya başladı. Faiz oranlarının sıfır km araçlarda %0’a çekilmesinin ardından birçok marka ve modelde araç satışları artış gösterdi. Toyota’nın yanı sıra Ford, Nissan ve Opel gibi firmalardan da benzer finansman destekleri gelmeye devam ediyor. Kasım ayına özel indirim fırsatları ve düşük faiz oranları ile otomobil satın almak isteyen tüm vatandaşlar Toyota’nın yeni kampanyalarından uygun ödeme seçenekleri ile kolayca yararlanması mümkün hale getirildi.

Yılın Otomobiline Özel Yüzde Sıfır Faiz ve 12 Ay Vade Fırsatı

Toyota’nın Türkiye’de ve dünyada en sevilen modellerinden Yaris, özel indirim seçenekleri ve finansman desteği ile Türkiye pazarında satışa çıkıyor. Yılın otomobili olarak gösterilen Yaris modellerinde geçerli olmak üzere 12 ay vade ve 75 bin TL’ye kadar %0 faizli kredi fırsatı, yeni model Toyota araç almak isteyen herkes tarafından kullanılabilecek. Sıfır km araç fiyatlarında yaşanan artış sonrasında Toyota’dan gelen indirim haberi ve faizsiz kredi desteği sadece Yaris 1.0 motor seçenekleri için geçerli olacak.

Binek otomobillerinin yanı sıra hafif ticari araçlarda da faiz oranlarını düşüren Toyota, sevilen birçok modeli için ayrıca Kasım ayına özel düşük faiz oranları da uygulamaya hazırlanıyor. Öte yandan Toyota dışında birçok banka ve otomobil firmasının düşük faizli finansman seçeneklerinin yeni yıla kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Toyota Proace City’e Özel Kampanya

Toyota Yaris modellerinin dışında Yeni Proace City modellerinde geçerli olmak üzere %0,69 faiz oranları ve 75 bin TL 12 ay vadeli kredi desteği sunulmaktadır. Hayalini kurduğu araçlara tüm vatandaşların kolayca ulaşmasını sağlayacak taşıt kredisi kampanyalarından herkesin yararlanması sağlanacak.

Taşıt kredisi faizlerinde Merkez Bankası indirimi sonrasında gelen yenilikler bankalar dışında otomobil markalarını da hareketlendirmiş durumda. Düşük faiz oranları ve %0’a kadar çekilen finansman seçenekleri yeni dönemde sıfır km araç satın almak isteyen tüm vatandaşların yardımına koşuyor. Yeni yıldan sonra da benzer indirim kampanyalarının devam etmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@