Otomobil Fiyatlarında Kasım Ayı İndirimleri Devam Ediyor! Opel Araçlarda PSA Finans ile Kredi Desteği Sunulacak

Opel’in en sevilen Corsa, Astra, Combo, Insıgnıa gibi modellerinde Kasım ayına özel indirimli fiyatlar belirlendi. Ayrıca PSA Finans kredileriyle düşük faiz fırsatı sunulacak…

Kredi 18.11.2021 - 16:21 18.11.2021 - 16:21 Göksel Sarı

Dünyanın en güçlü otomobil firmalarından biri olan Opel, Türkiye’de birçok modeli ile sevilen ve tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Özellikle ülkemizde çokça sevilen birçok modelinin Kasım 2021’e özel indirim fırsatları ile sunulmasının ardından, PSA Finans kredi destekleri ile birçok vatandaşın sıfır otomobil sahibi olması sağlanacak. Kişiye özel alternatif ödeme seçenekleri ve %0’dan başlayan faiz oranları ile birçok model için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Son dönemde artan sıfır otomobil fiyatlarına karşı vatandaşların rahatça otomobil sahibi olmaları sağlanacak.

Opel Kasım Ayı İndirimli Fiyatlar

Opel’in en sevilen Yeni Corsa modeli 209 bin 900 TL’den başlayan cazip fiyat avantajları ile kasım ayı boyunca yeni sahiplerini bekliyor. Öte yandan Astra HB modellerinde 364 bin 900 TL ve Insıgnıa modellerinde ise 504 bin 900 TL fiyatlar geçerli olacak. Yalnızca binek araçlarda değil aynı zamanda Opel’in sevilen ticari araçlarında da benzer fiyat indirimleri devam ediyor.

Opel ticari araçlarda belirlenen indirimli fiyatlara göre Combo Life modellerinde %0 faiz seçeneği ile 75 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli finansman desteği ve 236 bin 900 TL’den başlayan cazip fiyat avantajları uygulanacak. Yeni Vivaro Cargo modellerinde ise 245 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ve %0,99 faiz oranlı finansman desteği sunulacak.

PSA Finanstan Yüzde Sıfır Faizle Taşıt Kredisi

75 bin TL için 12 ay vade seçenekleriyle gerçek ve tüzel kişilerin yararlanabileceği %0 faiz oranlı kredi kapsamında, tüzel ve gerçek kişiler yararlanabilecek. Opel’in birçok modelini satın alırken kullanılması mümkün olacak söz konusu kredi sayesinde %0 faiz oranları ile finansman desteği elde etmek mümkün. Ayrıca %0,99 faiz oranları ile yine farklı oranlarda kredi kullandırılması da mümkündür. Ticari veya binek araç satın alımlarında geçerli olacak finansman desteği herkesin otomobil sahibi olmasını sağlamayı hedefliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@