Otomobil Alacaklara Büyük Fırsat! Vakıf Katılım Faizsiz Taşıt Kredisi Veriyor

Sıfır veya ikinci el araç alacaklara müjde. Vakıf Katılım tarafından faizsiz ve uygun ödeme koşulları ile taşıt kredisi finansman paketi hazırlandı. İşte en uygun taşıt kredisi…

Kredi 24.11.2021 - 11:03 24.11.2021 - 11:03 Serhat Karaman

Vakıf Katılım Bankası’nın hazırladığı Taşıt Finansmanı paketi kapsamında otomobil sahibi olmak isteyen herkes için cazip oranlarda kredi desteği sağlanacak. Ülke genelinde başta kur farkına bağlı olmak üzere çip krizi ve tedarik sorunlarının yaşanmasının ardından artan fiyatlar karşısında otomobil hayallerini ertelemek istemeyen vatandaşların başvurduğu kredi fırsatı birçok avantaj sağlıyor. Otomobil piyasalarında sıfır araçlarda yaşanan fiyat artışlarının ardından ikinci el piyasalara da yansıyan bu tip sorunların çözümü için en uygun kar payı ile Vakıf Katılım tarafından cazip kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor.

Vakıf Katılım Taşıt Kredisi Şartları

İster sıfır km ister ikinci el araçlarda kullanılmak üzere Vakıf Katılım Taşıt Finansmanı paketin kapsamında tüm vatandaşların cazip oranlar ile faizsiz kredi kullanması sağlanacak. Faizsiz bankacılık alanında faaliyet gösteren kamu bankalarından biri olan Vakıf Katılım, 48 aya kadar vade seçenekleri ile 5 yaşa kadar ikinci el araçlarda %30’dan başlayan peşinatlar ile finansman sağlayacak.

Satın alınmak istenen aracın nihai fatura değeri veya kasko değerine göre %70’ine kadar finansman sağlayacak banka, araç değerine göre finansman desteği sunacak. Araç değeri 120 bin TL’ye kadar olan araçlarda %70, 120 bin TL - 300 bin TL arasında olan araçlara %50 ve 300 bin TL  - 750 bin TL arasında olan araçlar için %30 oranında maksimum finansman sağlayacak.

En Düşük Kar Oranları ile Taşıt Kredisi

Faizsiz katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Vakıf Katılım, bu alanda kredi kullanmak isteyen ve belirli hassasiyetlere sahip vatandaşlar için faiz yerine cazip kar oranları ile çok daha kolay finansman destekleri sağlamaya devam ediyor. 48 ay vade seçeneği için sıfır veya 2. el araçlarda geçerli olmak üzere, 25 bin TL’lik bir örnek finansman hesaplaması kapsamında %1,45’ten başlayan kar oranları belirlenmiştir.

48 aya kadar vade seçenekleri, 5 yaşına kadar ikinci el araç finansmanı ve %30’dan başlayan peşinat oranları ile kendine en uygun taşıt kredisi kampanyası arayanlar için cazip oranlar Vakıf Katılım Bankası tarafından tüm vatandaşlara sunuluyor. Kredi kapsamında 1 milyon 500 bin TL’nin üzerinde kredi kullanım imkanı da yer almaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@