Otomobil Alacaklara 0 Faizli Taşıt Kredisi! SEAT Fiyat İndirimleri ve Kampanyaları Devam Ediyor!

SEAT sıfır otomobillerde geçerli olacak %0 faizli finansman ve indirimli fiyat kampanyasını duyurdu…

Kredi 25.11.2021 - 16:06 25.11.2021 - 16:06 Serhat Karaman

Ülkemizde sevilen ve tutulan otomobil markalarından biri halline gelen SEAT uygun finansman seçenekleri ile sıfır km araçlar başta olmak üzere ayrıca ikinci el araç satın almak isteyenler için de cazip finansman ve kampanyalara imza atmaya devam ediyor. SEAT Arona modelinde geçerli olmak üzere 2018 bin TL’den başlayan fiyatlar ile %0 faiz oranlı krediden yararlanarak SEAT marka otomobil hayali kuran tüm vatandaşlar için avantajlı fırsatlarına Kasım ayı sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Otomobil piyasalarında son dönemde yaşanan krizler sonrasında fiyatların artması birçok kişi için otomobil hayallerini ertelemesine neden olmuştu. Piyasada yaşanan bu sıkıntıların çözümünde önemli kampanyalara imza atan SEAT ise birçok model için Kasım ayına özel indirimler ve sıfır faiz oranları ile finansman seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Faizsiz Kredi ile Sıfır Araç Satışları Başladı

SEAT başta olmak üzere birçok otomobil firması tarafından sevilen otomobil modellerinde cazip finansman seçenekleri de sunulmaya devam ediyor. 50 bin TL için 12 ay vade ve %0 faiz oranları ile SEAT Finans’tan uygun ödeme koşullarına sahip kredi fırsatından yararlanarak tüm vatandaşların sıfır km araç sahibi olmaları sağlanacak. Günümüzde artan otomobil fiyatlarına karşı bankalar ve finans kuruluşları üzerinden kredi desteği sunan otomobil firmaları arasında SEAT özellikle düşük faiz oranları ile dikkat çekmeyi başardı.

SEAT Kasım Ayı Boyunca İndirimler Devam Edecek

Yeni yıla az bir zaman kala SEAT tarafından birçok sevilen modeline yönelik 2021 Kasım ayına özel indirimli fiyat seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Güncel SEAT indirimli fiyat listelerinde yer alan bilgilere göre, SEAT Arona modellerinde 218 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarına sahip sıfır faizli finansman desteği sunulmaya başladı.

Öte yandan SEAT’ın sevilen bir diğer modeli Yeni SEAT Ateca için 120 bin TL’ye 18 ay vade ve %0,99’dan başlayan avantajlı faiz oranları uygulanacağı duyuruldu. Türkiye’de de bir hayli tutulan SEAT Leon modellerinde ise indirimli fiyat listesinde uygun ödeme koşulları ile satışların devam ettiği belirtiliyor. Yeni otomobil almak isteyenler için hayallerini gerçekleştirmelerine destek sunan SEAT, uygun finansman seçenekleriyle de vatandaşların yoğun ilgisini görmeyi başardı.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@