Otomobil piyasalarında yaşanan çip krizi, kur artışları ve tedarik sorunları nedeniyle son dönemde fiyatlar bir hayli artmış durumda. Otomobil sahibi olmak isteyen birçok vatandaş ise bu sorunları aşmak için uygun finansman seçeneklerine başvurmaya başladı. Vatandaşların artan fiyat karşısında da otomobil hayallerini ertelememelerini planlayan kredi kapsamında QNB Finansbank 48 aya varan vade seçenekleri ve ödeme planını kişiselleştirebilme avantajları ile en uygun taşıt kredisi fırsatlarından birini sunuyor. Düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme koşullarından yararlanarak haylini kurduğunuz otomobiline QNB Finansbank Standart Taşıt Kredisi ile anında ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Otomobil satın almak isteyenler için cazip fırsatlar sunan QNB Finansbank, %1,85’ten başlayan faiz oranları, 48 ay vade seçenekleri ve ödeme tercihlerine göre sabit veya esnek kredi seçenekleri ile finansman talep edebilecekler. Ayrıca ödeme planını kişiselleştirebilme avantajının da sunulacağı taşıt kredisi fırsatı yeni dönemde de herkesi otomobil sahibi yapmayı planlıyor.

Artan araç fiyatları karşısında vatandaşların uygun ödeme koşulları ile bir finansman desteği almasını sağlayacak kredi kampanyaları sadece QNB Finansbank tarafından değil aynı zamanda birçok banka tarafından da benzer oranlarla verilmeye başladı. En uygun taşı finansmanı seçeneklerini kullanarak vatandaşların haylini kurduğu otomobillere kolayca kavuşmaları sağlanacak.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Alma Şartları

QNB Finansbank taşıt kredisi avantajlarından yararlanmak için bazı şartların karşılanması gerekmektedir. Satın alınmak istenen araçların kredi kapsamında sayılması için 0 km ile 5 yaşa adar olan araçlar 48 aya varan vade seçenekleri uygulanacaktır. 6 – 8 yaş arasında araçlarda ise araç yaşının vade ile toplamının 10 yılı geçmemesi gerekecek. Söz konusu kredi ile hafif ticari ve binek otomobillerde geçerli olmak üzere %1,85’ten başlayan cazip faiz oranları ve uygun ödeme koşullarından herkes yararlanabilecek.

Finansbank Taşıt Kredisi Başvuru

QNB Finansbank’ın en uygun faiz oranları ile sunulan taşıt kredisine başvuruların banka şubelerinden ve online işlemler üzerinden ön başvuru ile dijital kanallar üzerinden yapılması mümkündür. Başvuru sırasında satın alınacak aracın fatura veya kasko değerini gösteren belgeler ile başvuru için bankanın talep edeceği belgelerin teslim edilmesi gerekecektir.