Ortaklaşa Ev Alacaklar İçin Ziraat'ten Dev Kampanya!

Türkiye genelinde konut fiyatlarında son dönemde yaşanan fiyat artışları birçok kişinin yeniden konut kredilerine ilgisini artırdı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Öte yandan ortaklaşa bir şekilde konut almak isteyen vatandaşlar için de hazırlanan pek çok kampanya büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından duyurulan kampanya kapsamında birden fazla kişinin gelir beyanlarına göre yüksek oranda kredi desteği almak mümkün hale getirildi.

Ziraat Bankası Ortak Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni bir konut kredisi kampanyası kapsamında oldukça yüksek miktarda konut kredisi desteği almak mümkün hale getirildi. Birden fazla kişinin ortaklaşa olarak gelir beyanlarına göre verilecek yüksek oranlı kredi aynı zamanda avantajlı faiz ve cazip vade seçeneklerine sahip. En 2 en çok 5 kişinin ortaklaşa olarak temin edebilecekleri kredi sayesinde hayallerinizdeki evi kolayca satın alabileceksiniz.

Ekspertiz değerinin büyük bir kısmına kadar kredi sağlayan Ziraat Bankası, özellikle tek başına konut kredisi talep edemeyecek durumda bulunan vatandaşların kampanya sayesinde kolayca ev sahibi olmalarını hedefliyor.

Ortak Konut Kredisinden Tüm Ortaklar Yararlanabiliyor

Ziraat Bankasının büyük ilgi gören Ortak Konut Kredisi kampanyası kapsamında talep edilen kredi miktarının tamamı ortaklardan sadece birine veya tüm ortaklara kullandırılabiliyor. 2 veya 5 kişi tarafından talep edilen kredi sayesinde yeni bir konut almak isteyen birden fazla kişinin yüksek miktarda kredi çekmesi ve hayallerindeki eve kavuşması kolaylaşıyor. Başvuruyu gerçekleştirecek kişilerin gelir durumuna göre verilecek yüksek oranda kredinin geri ödeme seçenekleri ise farklı avantajlar sağlıyor.

120 Aya Varan Vade İmkanı Sunuluyor

Ortak Konut Kredisi ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yararlanabileceği bir diğer avantaj ise 120 aya varan vade seçenekleri olarak dikkat çekiyor. 500 bin TL ve bu değerin altında olan konutlar için ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi sağlanabilmektedir. Bu oran 500 bin TL ve üzerinde olan konutlarda ise %80 olarak belirlenmiş durumda. Gelir beyanlarınıza göre talep edeceğiniz kredi sayesinde ortaklaşa kredi ile konut sahibi olabilirsiniz.  

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN